کرکره برقی

در واقع یکی از تجهیزات مدرنی که در پارکینگ ها، مغازه ها و پنجره ها استفاده می شود کرکره برقی است. این محصولات به گونه ای تولید شده اند که استفاده از آن بسیار راحت بوده و امروزه در بسیاری از مکان ها استفاده می شوند. در گذشته کرکره های برقی به صورت دستی بودند که از آهن ساخته می شده اند اما امروزه با توجه به پیشرفت جوامع بشری کرکره های تولید شده اند که عملکرد آن ها برقی است و به منظور جلوگیری از ورود سارقین و افراد متفرقه به داخل ساختمان و مغازه ها و.. . استفاده می شوند. برای سفارش سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ به سایت ایمن فیکس مراجعه کنید.


کرکره برقی

استفاده از کرکره برقی در پارکینگ ها

امروز از کرکره برقی برای پارکینگ های ساختمان ها به وفور استفاده می شود اما نکته ای که باید در انتخاب کرکره اتوماتیک برای پارکینگ باید توجه کنید این است که موتور کرکره انتخابی شما قادر به پاسخگویی تردد زیاد ساختمان ها است یا خیر؟ اگر تردد در ساختمان شما زیاد است باید از موتور پرقدرت استفاده کنید تا به مرور زمان از کار نیفتند. تیغه های کرکره پارکینگی صدای کمی دارند، به همین دلیل برای پارکینگ ساختمان های مسکونی استفاده می شود. استفاده از کرکره اتوماتیک پارکینگ باعث افزایش فضای پارکینگ می شود، چرا که حرکت این نوع کرکره ها عمودی است و فاصله کمی از درب پارکینگ دارد و می توانید در این فاصله خودروی خود را پارک کنید. در اغلب ساختمان های تجاری از کرکره برقی به عنوان درب پارکینگ استفاده می شود. در واقع از دلایلی که باعث شده کاربران به سمت استفاده از کرکره برقی بروند ویژگی های منحصر به فرد کرکره های برقی پارکینگ است.


قیمت هر متر مربع کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ به عنوان یک درب مدرن

امروز با مدرن شدن زندگی استفاده از کرکره های برقی به جای کرکره های دستی و آهنی الزامی است. کرکره برقی با کمک قدرت موتور بالا و پایین می رود و موتور این دستگاه به منبع برق به صورت سیمی متصل می شود. موتور دستگاه کرکره برقی قدرت بالایی دارد و با سرعت بالا کرکره برقی را باز و بسته می کند، به همین دلیل زمان کمتری برای باز و بسته شدن درب کرکره باید صرف کرد. همچنین انرژی کمتری مصرف می شود. استفاده از کرکره برقی پارکینگ به جای نمونه های قدیمی بهتر است و شما می توانید بدون پیاده شدن از خودروی خود درب پارکینگ را به صورت اتوماتیک باز کنید و وارد ساختمان شوید. در واقع کرکره های برقی به منظور آسان شدن و افزایش رفاه زندگی استفاده می شوند. البته کرکره برقی حکم درب پارکینگ را دارد به همین منظور در زیباسازی نمای ساختمان تاثیر گذار است. شما می توانید با سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ امکانات مناسبی را برای خود فراهم کنید.


درب کرکره ای پارکینگ برقی

کرکره برقی بهتر است یا در هوشمند پارکینگ

اگر به اکثر مجتمع های تجاری، ساختمان های مسکونی، برج ها توجه کرده باشید در آن ها از کرکره برقی به جای درب پارکینگ استفاده شده است، که از راه دور به وسیله ریموت قابل کنترل و هدایت است و می توان آن را جزو وسایل هوشمند حساب کرد. با توجه به این موضوع استفاده از تخصص کارشناسان برای نصب و خرید بهترین کرکره برقی حیاطی بوده و شما می توانید سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ را از سایت ایمن فیکس انجام دهید. در سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای مغازه به فضای اطراف درب پارکینگ توجه کنید. این محصولات به عنوان یک درب هوشمند استفاده می شوند. با اتصال به موتوری که با ریموت رمزگذاری و کنترل شده کرکره های برقی فعال می شوند. عملکرد این نوع سیستم های امنیتی با بهره گیری از نوعی پرتو الکترونیکی بوده که با عبور و مرور هر نوع موجودی پرتوی را ساطع کرده و درب کرکره برقی باز می شود، به همین دلیل در زمان بسته شدن هیچ خطری برای عبور افراد ندارد و می تواند با تشخیص باز شود.


شرکت نصب کرکره اتوماتیک

کاربرد کرکره اتوماتیک در فروشگاه ها

کرکره های اتوماتیک مصارف گوناگونی دارند و یکی از مکان هایی که از کرکره برقی استفاده زیادی می شود فروشگاه ها است. از مهمترین دلیلی که در فروشگاه های بزرگ و کوچک از کرکره های برقی استفاده می شود امنیت فروشگاه می باشد. کرکره های اتوماتیک فروشگاهی متناسب با سلیقه مشتریان می توانید به صورت سوراخ دار یا یکپارچه انتخاب شود . همانطور که در این مقاله اشاره کردیم این نوع کرکره ها را می توانید با ریموت کنترل کنید و دیگر نیازی به بالا پایین کشیدن کرکره ها به صورت دستی ندارید و در هر زمان که بخواهید می توانید کرکره را بالا بکشید. اگر هنوز هم از کرکره های برقی قدیمی و سنتی استفاده می کنید فقط تنها کافیست اقدام به سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای مغازه کنید تا بتوانید از مزیت های کرکره های برقی استفاده کنید.


کرکره برقی مغازه

کرکره برقی برای پنجره

در مناطق گرمسیری یا مناطقی با آب و هوای بسیار بد می توان از کرکره های اتوماتیک پنجره ای استفاده کرد. چرا که در این مناطق آب و هوا نامساعد است و باید برای جلوگیری از آسیب های گرد و خاک و تگرگ از کرکره های برقی پنجره استفاده کرد تا این نوع کرکره های برقی به عنوان عایق در برابر تگرگ و گرد و خاک عمل کنند و در زمان بارش تگرگ و وزش باد و و گرد و غبار بتوان با سرعت زیاد کرکره ها را به پایین کشیده و از ورود تگرگ و باد به مکان مورد نظر جلوگیری کرد. همچنین از مهم ترین کاربرد های کرکره های اتوماتیک پنجره می توان به بالا بردن امنیت مکان اشاره کرد. تنها کافیست با سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پنجره امنیت مکان خود را افزایش دهید تا از ورود سارقین و گردو غبار به داخل خانه یا فروشگاه جلوگیری کنید.


خرید کرکره برقی

مزایای استفاده از کرکره برقی

اولین مزیت استفاده از کرکره های اتوماتیک یا برقی هزینه پایین نگهداری و تعمیر آن ها نسبت به کرکره های قدیمی است. تمام افراد در مکان های مختلف می توانند از کرکره های اتوماتیک استفاده کنند، چرا که استفاده از کرکره های برقی نیاز به تخصص خاصی ندارد و تنها با یک ریموت ساده قابل استفاده است. کرکره های اتوماتیک در برابر سایش مقاومت بالایی دارند و آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می کنند. کرکره های برقی در جنس های مختلف و رنگ بندی متنوعی تولید شده اند که می توان آن ها را به راحتی با محیط مورد نظر هماهنگ کرد. همچنین امنیت کرکره های اتوماتیک نسبت به درب ها بالاتر بوده و با سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای مغازه دیگر نیازی به استفاده از قفل و کلید ندارید.


عکس کرکره برقی جدید

ویژگی های یک کرکره برقی پارکینگ مناسب

بعضی از مدل های کرکره های اتوماتیک از جنسی تولید شده اند که قابلیت ضد گلوله دارند. همچنین برخی از آن ها خواص ضد حریق داشته و در برابر آتش سوزی مقاومت از خود نشان می دهند. کرکره های اتوماتیک جنس آلومینیومی دارند و در آب و هوای مختلف هیچ گونه محدودیتی نداشته و می توانند در مناطق گرم و خشک و مرطوب کشور استفاده شوند. کرکره های برقی باید متناسب با ابعاد و اندازه درب ورودی پارکینگ فروشگاه طراحی می شوند، بنابراین در خرید آن ها هیچ مشکلی با ابعاد نخواهید داشت. از دیگر ویژگی های کرکره های برقی می توان به قیمت مقرون به صرفه و مناسب به آن ها اشاره کرد.


هزینه نصب کرکره برقی

سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ

کرکره های برقی مقاومت و استحکام بالاتری نسبت به درب های خانه دارند، به همین دلیل برای رفاه بیشتر ساکنین و امنیت آن ها از کرکره های برقی استفاده می شود. کرکره های برقی ضمن کارایی بالایی که دارند به منظور زیبا سازی پارکینگ ها و فروشگاه ها و… نصب می شوند. این محصولات به دلیل ظاهر مدرن و جذابی که دارند نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است، به همین دلیل استفاده از این سیستم امروزه طرفداران زیادی دارد. کرکره های برقی پارکینگ خانه ها اغلب از جنس آلومینیومی ساخته می شوند اما استحکام کرکره های صنعتی و فروشگاهی بیشتر است. کرکره های برقی پارکینگ خانگی معمولاً ساده طراحی می شوند و وزن سبکی دارند و بیشتر در مجتمع های مسکونی و ویلایی ها کاربرد دارند.


تعمیر کرکره برقی

شرکت نصب کرکره برقی

درست است که سرعت نصب کرکره های اتوماتیک بسیار بالا است اما توجه کنید نصب این نوع تجهیزات اتوماتیک باید توسط متخصصینی که در این زمینه تجربه و دانش کافی دارند انجام بگیرد. اگر نصب کرکره های برقی توسط متخصصین کاردان انجام بگیرد تاثیر زیادی در طول عمر تیغه و موتور دارد. به همین ترتیب با نصب درست و اصولی کرکره های برقی می توانید طول عمر کرکره های برقی را افزایش دهید اما برعکس اگر کرکره های برقی به صورت غیر اصولی نصب شوند می توانید از طول عمر یک جنس با کیفیت و درجه یک را بکاهید. توجه کنید محصولی که انتخاب می کنید باید با شرایط کارکرد و استفاده شما تناسب داشته باشد تا بتوانید از آن عملکرد و بازدهی خوبی کسب کنید. اما اگر کرکره برقی انتخاب شده با محیط شما سازگار نباشد از آن بازدهی خوبی کسب نمی کنید.


درابه برقی
درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

قیمت خرید کرکره برقی برای پارکینگ و مغازه

یکی از سوالات رایجی که در حوزه خرید کرکره برقی پرسیده می شود مربوط به قیمت آن است. در واقع عوامل مختلفی در تعیین قیمت کرکره برقی دخیل هستند که یکی از فاکتورهای آن مربوط به جنس تیغه کرکره است. جنس تیغه اهمیت زیادی دارد و باید بسته به محیط و مکان نصب جنس مناسبی انتخاب شود. فاکتور بعدی مربوط به عرض و ارتفاع مکان مورد نظر است که قصد دارید کرکره را در آن مکان نصب کنید. البته لوازم جانبی و ریموت کرکره و نوع موتور هم در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار هستند. از دیگر عواملی که در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد ابعاد آن است. هرچه متراژ کرکره برقی بزرگتر باشد به مراتب قیمت آن هم افزایش می یابد. اگر شما تمایل به سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پنجره را دارید می توانید این محصولات را از سایت ایمن فیکس تهیه کنید، چرا که محصولاتی که در این سایت ارائه شده اند قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارند.


فروش کرکره برقی ریموت کنترلی

مرکز خرید و فروش کرکره برقی برای پارکینگ مغازه و پنجره

امکان دارد با خواندن این مقاله تمایل داشته باشید به جای استفاده از درب برای پارکینگ خانه مغازه و… کرکره برقی تهیه کنید. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که نمی دانید کرکره برقی را از کجا تهیه کنید که کیفیت بالا و قیمت مناسبی داشته باشد ما به شما سایت ایمن فیکس را معرفی می کنیم و شما می توانید اقدام به سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پنجره یا مغازه و خانه از این سایت کنید. این سایت انواع کرکره برقی را در کیفیت بالا ارائه کرده است و شما می توانید متناسب با ابعاد و اندازه درب ورودی و سلیقه خود یک نوع کرکره برقی مناسب برای محیط مورد نظر تهیه کنید.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912