کرکره برقی


امروز

در واقع یکی از تجهیزات مدرنی که در پارکینگ ها، مغازه ها و پنجره ها استفاده می شود کرکره برقی است. این محصولات به گونه‌ ای تولید شده اند که استفاده از آن بسیار راحت بوده و امروزه در بسیاری از مکان ها استفاده می شوند. در گذشته کرکره های برقی به صورت دستی بودند که از آهن ساخته می شده اند اما امروزه با توجه به پیشرفت جوامع بشری کرکره های تولید شده اند که عملکرد آن ها برقی است و به منظور جلوگیری از ورود سارقین و افراد متفرقه به داخل ساختمان و مغازه ها و..‌. استفاده می شوند. برای سفارش سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ به سایت ایمن فیکس مراجعه کنید. 


کرکره برقی

استفاده از کرکره برقی در پارکینگ ها 

امروز از کرکره برقی برای پارکینگ های ساختمان ها به وفور استفاده می شود اما نکته ای که باید در انتخاب کرکره اتوماتیک برای پارکینگ باید توجه کنید این است که موتور کرکره انتخابی شما قادر به پاسخگویی تردد زیاد ساختمان ها است یا خیر؟  اگر تردد در ساختمان شما زیاد است باید از موتور پرقدرت استفاده کنید تا به مرور زمان از کار نیفتند. تیغه های کرکره پارکینگی صدای کمی دارند، به همین دلیل برای پارکینگ ساختمان های مسکونی استفاده می شود. استفاده از کرکره اتوماتیک پارکینگ باعث افزایش فضای پارکینگ می شود، چرا که حرکت این نوع کرکره ها عمودی است و فاصله کمی از درب پارکینگ دارد و می‌ توانید در این فاصله خودروی خود را پارک کنید. در اغلب ساختمان‌ های تجاری از کرکره برقی به عنوان درب پارکینگ استفاده می شود. در واقع از دلایلی که باعث شده کاربران به سمت استفاده از کرکره برقی بروند ویژگی های منحصر به فرد کرکره های برقی پارکینگ است. 


قیمت هر متر مربع کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ به عنوان یک درب مدرن 

امروز با مدرن شدن زندگی استفاده از کرکره های برقی به جای کرکره های دستی و آهنی الزامی است. کرکره برقی با کمک قدرت موتور بالا و پایین می رود و موتور این دستگاه به منبع برق به صورت سیمی متصل می شود. موتور دستگاه کرکره برقی قدرت بالایی دارد و با سرعت بالا کرکره برقی را باز و بسته می کند، به همین دلیل زمان کمتری برای باز و بسته شدن درب کرکره باید صرف کرد. همچنین انرژی کمتری مصرف می شود. استفاده از کرکره برقی پارکینگ به جای نمونه های قدیمی بهتر است و شما می‌ توانید بدون پیاده شدن از خودروی خود درب پارکینگ را به صورت اتوماتیک باز کنید و وارد ساختمان شوید. در واقع کرکره های برقی به منظور آسان شدن و افزایش رفاه زندگی استفاده می شوند. البته کرکره برقی حکم درب پارکینگ را دارد به همین منظور در زیباسازی نمای ساختمان تاثیر گذار است. شما می توانید با سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ امکانات مناسبی را برای خود فراهم کنید. 


درب کرکره ای پارکینگ برقی

کرکره برقی بهتر است یا در هوشمند پارکینگ 

اگر به اکثر مجتمع های تجاری، ساختمان های مسکونی، برج ها توجه کرده باشید در آن ها از کرکره برقی به جای درب پارکینگ استفاده شده است، که از راه دور به وسیله ریموت قابل کنترل و هدایت است و می‌ توان آن را جزو وسایل هوشمند حساب کرد. با توجه به این موضوع استفاده از تخصص کارشناسان برای نصب و خرید بهترین کرکره برقی حیاطی بوده و شما می توانید سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ را از سایت ایمن فیکس انجام دهید. در سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای مغازه به فضای اطراف درب پارکینگ توجه کنید. این محصولات به عنوان یک درب هوشمند استفاده می شوند. با اتصال به موتوری که با ریموت رمزگذاری و کنترل شده کرکره های برقی فعال می‌ شوند. عملکرد این نوع سیستم های امنیتی با بهره گیری از نوعی پرتو الکترونیکی بوده که با عبور و مرور هر نوع موجودی پرتوی را ساطع کرده و درب کرکره برقی باز می‌ شود، به همین دلیل در زمان بسته شدن هیچ خطری برای عبور افراد ندارد و می‌ تواند با تشخیص باز شود. 


شرکت نصب کرکره اتوماتیک

کاربرد کرکره اتوماتیک در فروشگاه ها

کرکره های اتوماتیک مصارف گوناگونی دارند و یکی از مکان هایی که از کرکره برقی استفاده زیادی می شود فروشگاه ها است. از مهمترین دلیلی که در فروشگاه های بزرگ و کوچک از کرکره های برقی استفاده می شود امنیت فروشگاه می باشد. کرکره های اتوماتیک فروشگاهی متناسب با سلیقه مشتریان می توانید به صورت سوراخ دار یا یکپارچه انتخاب شود‌. همانطور که در این مقاله اشاره کردیم این نوع کرکره ها را می توانید با ریموت کنترل کنید و دیگر نیازی به بالا پایین کشیدن کرکره ها به صورت دستی ندارید و در هر زمان که بخواهید می توانید کرکره را بالا بکشید. اگر هنوز هم از کرکره های برقی قدیمی و سنتی استفاده می‌ کنید فقط تنها کافیست اقدام به سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای مغازه کنید تا بتوانید از مزیت های کرکره های برقی استفاده کنید. 


کرکره برقی مغازه

کرکره برقی برای پنجره

در مناطق گرمسیری یا مناطقی با آب و هوای بسیار بد می توان از کرکره های اتوماتیک پنجره ای استفاده کرد. چرا که در این مناطق آب و هوا نامساعد است و باید برای جلوگیری از آسیب های گرد و خاک و تگرگ از کرکره های برقی پنجره استفاده کرد تا این نوع کرکره های برقی به عنوان عایق در برابر تگرگ و گرد و خاک عمل کنند و در زمان بارش تگرگ و وزش باد و و گرد و غبار بتوان با سرعت زیاد کرکره ها را به پایین کشیده و از ورود تگرگ و باد به مکان مورد نظر جلوگیری کرد. همچنین از مهم‌ ترین کاربرد های کرکره های اتوماتیک پنجره می‌ توان به بالا بردن امنیت مکان اشاره کرد. تنها کافیست با سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پنجره امنیت مکان خود را افزایش دهید تا از ورود سارقین و گردو غبار به داخل خانه یا فروشگاه جلوگیری کنید. 


خرید کرکره برقی

مزایای استفاده از کرکره برقی 

اولین مزیت استفاده از کرکره های اتوماتیک یا برقی هزینه پایین نگهداری و تعمیر آن ها نسبت به کرکره های قدیمی است. تمام افراد در مکان های مختلف می‌ توانند از کرکره های اتوماتیک استفاده کنند، چرا که استفاده از کرکره های برقی نیاز به تخصص خاصی ندارد و تنها با یک ریموت ساده قابل استفاده است. کرکره های اتوماتیک در برابر سایش مقاومت بالایی دارند و آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می کنند. کرکره های برقی در جنس های مختلف و رنگ بندی متنوعی تولید شده اند که می توان آن ها را به راحتی با محیط مورد نظر هماهنگ کرد. همچنین امنیت کرکره های اتوماتیک نسبت به درب ها بالاتر بوده و با سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای مغازه دیگر نیازی به استفاده از قفل و کلید ندارید. 


عکس کرکره برقی جدید

ویژگی های یک کرکره برقی پارکینگ مناسب 

بعضی از مدل های کرکره های اتوماتیک از جنسی تولید شده اند که قابلیت ضد گلوله دارند. همچنین برخی از آن ها خواص ضد حریق داشته و در برابر آتش سوزی مقاومت از خود نشان می دهند. کرکره های اتوماتیک جنس آلومینیومی دارند و در آب و هوای مختلف هیچ گونه محدودیتی نداشته و می‌ توانند در مناطق گرم و خشک و مرطوب کشور استفاده شوند. کرکره های برقی باید متناسب با ابعاد و اندازه درب ورودی پارکینگ فروشگاه طراحی می شوند، بنابراین در خرید آن ها هیچ مشکلی با ابعاد نخواهید داشت. از دیگر ویژگی‌ های کرکره های برقی می توان به قیمت مقرون به صرفه و مناسب به آن ها اشاره کرد. 


هزینه نصب کرکره برقی

سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ

کرکره های برقی مقاومت و استحکام بالاتری نسبت به درب های خانه دارند، به همین دلیل برای رفاه بیشتر ساکنین و امنیت آن ها از کرکره های برقی استفاده می شود. کرکره های برقی ضمن کارایی بالایی که دارند به منظور زیبا سازی پارکینگ ها و فروشگاه ها و… نصب می شوند. این محصولات به دلیل ظاهر مدرن و جذابی که دارند نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است، به همین دلیل استفاده از این سیستم امروزه طرفداران زیادی دارد. کرکره های برقی پارکینگ خانه ها اغلب از جنس آلومینیومی ساخته می شوند اما استحکام کرکره های صنعتی و فروشگاهی بیشتر است. کرکره های برقی پارکینگ خانگی معمولاً ساده طراحی می شوند و وزن سبکی دارند و بیشتر در مجتمع های مسکونی و ویلایی ها کاربرد دارند. 


تعمیر کرکره برقی

شرکت نصب کرکره برقی 

درست است که سرعت نصب کرکره های اتوماتیک بسیار بالا است اما توجه کنید نصب این نوع تجهیزات اتوماتیک باید توسط متخصصینی که در این زمینه تجربه و دانش کافی دارند انجام بگیرد. اگر نصب کرکره های برقی توسط متخصصین کاردان انجام بگیرد تاثیر زیادی در طول عمر تیغه و موتور دارد. به همین ترتیب با نصب درست و اصولی کرکره های برقی می‌ توانید طول عمر کرکره های برقی را افزایش دهید اما برعکس اگر کرکره های برقی به صورت غیر اصولی نصب شوند می توانید از طول عمر یک جنس با کیفیت و درجه یک را بکاهید.  توجه کنید محصولی که انتخاب می‌ کنید باید با شرایط کارکرد و استفاده شما تناسب داشته باشد تا بتوانید از آن عملکرد و بازدهی خوبی کسب کنید. اما اگر کرکره برقی انتخاب شده با محیط شما سازگار نباشد از آن بازدهی خوبی کسب نمی کنید.  


درابه برقی
درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

قیمت خرید کرکره برقی برای پارکینگ و مغازه

یکی از سوالات رایجی که در حوزه خرید کرکره برقی پرسیده می‌ شود مربوط به قیمت آن است. در واقع عوامل مختلفی در تعیین قیمت کرکره برقی دخیل هستند که یکی از فاکتورهای آن مربوط به جنس تیغه کرکره است. جنس تیغه اهمیت زیادی دارد و باید بسته به محیط و مکان نصب جنس مناسبی انتخاب شود. فاکتور بعدی مربوط به عرض و ارتفاع مکان مورد نظر است که قصد دارید کرکره را در آن مکان نصب کنید. البته لوازم جانبی و ریموت کرکره و نوع موتور هم در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار هستند.  از دیگر عواملی که در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد ابعاد آن است. هرچه متراژ کرکره برقی بزرگتر باشد به مراتب قیمت آن هم افزایش می یابد. اگر شما تمایل به سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پنجره را دارید می توانید این محصولات را از سایت ایمن فیکس تهیه کنید، چرا که محصولاتی که در این سایت ارائه شده اند قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارند. 


فروش کرکره برقی ریموت کنترلی


کرکره های برقی یکی از پیشرفته ترین لوازم خانگی در صنعت معماری هستند که امروزه مزایای زیادی برای مردم به ارمغان می آورند. این دستگاه های بسته کننده جایگزین مدل قدیمی کرکره ها شده و این مدل تمامی مشکلات مدل کرکره دستی را حل می کند. این نوع درب ها رفت و آمد افراد را تسهیل می کند و در کنار این مزیت، ایمنی ساختمان ها را بسیار افزایش می دهد. در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد دستگاه های غیر فعال ارائه خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

استحکام بالای کرکره برقی توجه همه افراد را به خود جلب کرده است. کرکره برقی سازه سنتر در انواع مدل ها، طرح ها و رنگ ها در بازار موجود است و مردم از بین این محصولات حق انتخاب زیادی دارند. هر کدام از این کرکره ها از قطعات و مواد با کیفیت ساخته شده اند و مشتریان از کیفیت آنها راضی هستند.

اتحادیه کرکره برقی ایمن فیکس / نمایندگی کرکره برقی ایمن فیکس / بورس کرکره برقی ایمن فیکس / مرکز خرید کرکره برقی ایمن فیکس / فروش کرکره برقی ایمن فیکس / شرکت نصب کرکره برقی ایمن فیکس / کارگاه محصولات کرکره برقی ایمن فیکس / کارخانه کرکره برقی ایمن فیکس / تولیدی کرکره برقی ایمن فیکس / صنف کرکره برقی ایمن فیکس / حمل و نقل کرکره برقی ایمن فیکس / راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی ایمن فیکس / سامانه فروش کرکره برقی ایمن فیکس / کرکره برقی پیش ساخته ایمن فیکس.

این روزها استفاده از کرکره برقی رایج شده است و در تمامی اماکن عمومی و خصوصی از مدل های مختلف این دستگاه استفاده می شود. کرکره برقی سازه تک برای منازل مسکونی، ادارات، بیمارستان ها و ... استفاده می شود. کرکره برقی تفاوت های زیادی با مدل های قدیمی این دستگاه دارد. در واقع این دستگاه به صورت خودکار با تیغه ها باز و بسته می شود. هر یک از آنها یک موتور داخلی دارند که درب آن حرکت می کند.

برای کار با کرکره برقی رعدجوش از یک کنترل از راه دور استفاده می شود و دکمه های مخصوصی روی ریموت کنترل تعبیه شده که فرمان باز و بسته شدن را می دهد. با فشردن این دکمه ها درب کرکره ای در کسری از ثانیه باز و بسته می شود. سایه ها با یکدیگر متفاوت هستند. همانطور که گفته شد این دستگاه مدل های مختلفی دارد. اما بهترین مدل های کرکره الکترونیکی از پلی کربنات، استیل، آلومینیوم و ... می باشد.

کرکره های برقی در مدل ها و انواع مختلفی طبقه بندی می شوند. هر نوع محصول متناسب با فضای فردی طراحی شده است. برخی از این کرکره برقی حفاظ سازان با مواد آلومینیومی تولید می شوند. این نوع کرکره برای پارکینگ موثرتر است. برخی از انواع کرکره برقی آلومینیومی مقاومت بسیار بالایی دارند. این کرکره ها در مدل های ضخیم و دوجداره تولید می شوند و از استحکام قابل توجهی برخوردار هستند.

این مدل الکترونیکی یکی از پرکاربردترین ها در کشور ما محسوب می شود و در رنگ های مختلف نیز عرضه می شود. انواع آلومینیوم در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. امروزه لوازم الکترونیکی پلی کربنات نیز مشتریان خود را دارد. این مدل شیر از نظر مقاومت درجه یک است. به مدل پلی کربنات ضد سرقت نیز می گویند.

کرکره برقی ایمن فیکس از کجا بخرم / کرکره برقی ایمن فیکس چه مدلی بخرم / کدام طرح کرکره برقی ایمن فیکس را بخریم / بهترین مرکز تولید کرکره برقی ایمن فیکس کجاست / قیمت کرکره برقی ایمن فیکس چقدر است / بهترین مکان کرکره برقی ایمن فیکس برای خرید / کدوم کرکره برقی ایمن فیکس خوبه / کرکره برقی ایمن فیکس چی بهتره / قیمت روز کرکره برقی ایمن فیکس / فروش عمده کرکره برقی ایمن فیکس / فروشنده کرکره برقی ایمن فیکس / بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی ایمن فیکس / وزن کرکره برقی ایمن فیکس چقدره / کرکره برقی مقرون بصرفه ایمن فیکس / کدام نمونه کرکره برقی ایمن فیکس مناسب است / دستمزد ساخت کرکره برقی ایمن فیکس.

این درب ها بسیار شفاف هستند. همچنین جنس استیل و وزن سبک این محصول نیز توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این محصولات نیز دارای دسته بندی هستند و در مدل های توپر و لوله ای تولید می شوند. مدل های شفاف این کرکره نیز جلوه خاصی به خانه شما می بخشد. کرکره برقی حفاظ سرویس نیز با مواد گالوانیزه تولید می شوند که می تواند باعث ایجاد سروصدا در محیط شود.

اما از طرفی این محصول عایق عالی گرما و سرما بوده و از اتلاف انرژی در فصول مختلف سال جلوگیری می کند. این پوشش از لایه ای از فوم فشرده ساخته شده است. قدرت این مدل کمی کمتر از دو مدل قبلی است. نصب کرکره برقی حفاظ صنعت بسیار مهم است و باید زیر نظر یک تکنسین حرفه ای انجام شود. در رابطه با انواع کرکره به این نکته توجه کنید.

انتخاب کرکره برقی ایمن فیکس با کیفیت ترین / ارزانترین کرکره برقی ایمن فیکس / امنترین کرکره برقی ایمن فیکس / بهترین کرکره برقی ایمن فیکس / استحکام مقاومترین کرکره برقی ایمن فیکس / محکمترین کرکره برقی ایمن فیکس / ایمنترین کرکره برقی ایمن فیکس / زیباترین کرکره برقی ایمن فیکس / جدیدترین کرکره برقی ایمن فیکس / کم هزینه ترین کرکره برقی ایمن فیکس / پرقدرت ترین کرکره برقی ایمن فیکس / پیشرفته‌ترین کرکره برقی ایمن فیکس / کرکره برقی ایمن فیکس با دوام / کرکره برقی ایمن فیکس بینظیر.

کرکره برقی با قیمت های مختلف در بازار موجود است. برخی از این محصولات با قیمت پایین تری عرضه می شوند و برخی از مدل ها قیمت های بسیار بالاتری دارند. قیمت تمام شده کرکره برقی حفاظ مارکت ایران با توجه به قابلیت ها و امکانات هر محصول تعیین می شود. برای خرید این کرکره ها ابتدا باید در مورد بودجه خود تصمیم بگیرید. جنس کرکره اولین عاملی است که قیمت کرکره را تعیین می کند.

هر چه مواد ضخیم تر و استحکام آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می شود. مدل های کرکره برقی حفاظ مارکت آلومینیومی و گالوانیزه اغلب با قیمت و هزینه کمتر در دسترس هستند. به این ترتیب آنها را ارزان تر خواهید خرید. کرکره پلی کربنات با قیمت بالاتری موجود است.

البته برای هیچ مدل کرکره ای نمی توان قیمت ثابتی در نظر گرفت. کرکره برقی حفاظ کمک در ابعاد مختلف تولید می شوند و این ابعاد و اندازه های محصول با قیمتی اختصاصی عرضه می شوند. هر چه سایز درب کرکره ای بزرگتر انتخاب کنید، قطعا با افزایش قیمت آن مواجه خواهید شد. یکی از عواملی که بر قیمت و قیمت تمام شده این محصولات تاثیر می گذارد، ضخامت تیغه کرکره برقی است.

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی ایمن فیکس در فروشگاه آنلاین / خرید فوری کرکره برقی ایمن فیکس / راهنمای خرید کرکره برقی ایمن فیکس / کرکره برقی ایمن فیکس بدون واسطه / کرکره برقی ایمن فیکس ضد سرقت / اقتصادی ترین کرکره برقی ایمن فیکس / بهترین کرکره برقی ایمن فیکس در حال حاضر کدام است / کرکره برقی ایمن فیکس متری چند است.

در صورتی که ضخامت این قسمت از روکش بیشتر باشد قیمت این محصول بالاتر خواهد بود. هنگام تعیین قیمت کرکره برقی حفاظ چی، موتورهای استفاده شده در ساخت آن نیز تأثیر دارند. هرچه این موتورها کیفیت بهتری داشته باشند و قدرت بیشتری داشته باشند، قیمت محصول نیز بالاتر می رود. برخی از کرکره ها دارای موتورهای توربو یا جانبی هستند که گرانتر هستند.

خدمات فروش و گارانتی ارائه شده برای این محصولات نیز بر قیمت این اقلام تاثیرگذار است. هر چه مدت زمان گارانتی و پشتیبانی محصولی که انتخاب می کنید بیشتر باشد، قیمت کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان نیز بالاتر خواهد بود. گارانتی ها متفاوت است و هر کدام دوره گارانتی متفاوتی دارند. گارانتی یک ساله گزینه بهتری است.

کرکره برقی از قطعات مختلفی تشکیل شده و در هر مدل از قطعات خاصی استفاده شده است. کیفیت هر کرکره برقی به کیفیت قطعات به کار رفته در این محصولات بستگی دارد. هر نوع کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان از یک موتور تشکیل شده است. فن های قدرتمند، میله ها، کیس ها، شفت ها، صفحات، بلبرینگ ها، قفل ها، مرکز کنترل و یو پی اس. هر یک از این قطعات منحصر به فرد و با کیفیت منحصر به فرد است. در این بین درایورهای این دستگاه ها تاثیر بسزایی در کیفیت این عناصر دارند. در ساخت این دستگاه ها از درایو مرکزی، جانبی و ... استفاده می شود. هر دستگاه کیفیت خاص خود را دارد.

عکس و تصاویر کرکره برقی ایمن فیکس / گالری نصب کرکره برقی ایمن فیکس / مدل و طرح جدید کرکره برقی ایمن فیکس / کاتالوگ کرکره برقی ایمن فیکس / کرکره برقی ایمن فیکس با کیفیت بالا / گارانتی کرکره برقی ایمن فیکس / خدمات پس از فروش کرکره برقی ایمن فیکس / کرکره برقی ایمن فیکس داخلی / کرکره برقی ایمن فیکس خارجی.

در حال حاضر موتور سنگین برای انواع کرکره برقی قابل استفاده است. این نوع موتور در بازسازی قفل های الکترونیکی قدیمی نیز موثر است. نصب آسان و سادگی دستگاه قفل مرکزی نیز از مزایای استفاده از این موارد می باشد. انواع تیغه ها با مواد مخصوص در این ابزار استفاده می شود. برخی از آنها آلومینیومی بوده و در درجه یک و دو عرضه می شوند.

افراد بسته به بودجه خود یکی از این چاقوها را انتخاب می کنند. در ساخت کرکره ها نیز از پوسته های گالوانیزه استفاده می شود که از مدل های ارزان قیمت کرکره برقی ایمن کمک هستند. در این میان تیغه های پلی کربنات شفاف و مرغوب نیز وجود دارد که منجر به کیفیت بالاتر و هزینه بیشتر برای مشتریان می شود. ریل کور این واحدها در دو نوع اتوماتیک و غیر اتوماتیک موجود می باشد.

کرکره برقی در بسیاری از مکان ها استفاده می شود. این دستگاه در مغازه ها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن برای کرکره منازل از انواع کرکره برقی ایمن اصفهان استفاده می شود. برای ایجاد امنیت بیشتر در این مکان ها از کرکره برقی استفاده می شود. پیش از این در مغازه ها به جای کرکره برقی از درهای چوبی استفاده می شد که امنیت این مکان ها را به خطر می انداخت. باز و بسته کردن کرکره برقی کار آسانی است. از این رو تاجران و صاحبان مراکز تجاری تصمیم به استفاده از این کرکره ها گرفته اند.

همچنین جنس این کرکره ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در ساخت آن از رنگ های مقاومی استفاده شده است که به مرور زمان محو و از بین نمی روند. بنابراین نیازی به رنگ آمیزی مجدد این کرکره ها نخواهید داشت. در سال‌های اخیر کرکره‌های برقی در اشکال و طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند. پیشرفت علم و فناوری نیز این دستگاه ها را تغییر داده است. این روزها کرکره برقی ایمن صنعت با ویژگی های به روزتر ارائه می شوند.

هر درب کرکره ای به طور خودکار تولید می شود. باز و بسته شدن عمودی و افقی این محصولات نیز از مزایای استفاده از آنها می باشد. در ساخت آنها از موتورهای بی صدا استفاده می شود. این درپوش ها رنگ ثابتی دارند و طرفداران زیادی در بین افراد دارند. انواع کرکره ها به عنوان عایق در برابر گرد و غبار، رطوبت و نور شدید خورشید عمل می کنند.

کرکره برقی یک عامل بازدارنده در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل محفظه در نظر گرفته می شود. کرکره برقی ایمن مرکز کاربردهای زیادی دارند. انواع مختلف کرکره در بسیاری از کاربردهای خانگی استفاده می شود. کرکره های خانه از مواد آلومینیومی ساخته شده اند و در طیف رنگی کامل به فروش می رسند. این دریچه ها با مواد فوم ارائه می شوند. کرکره های خانه نسبت به مدل های صنعتی استحکام کمتری دارند. برای درب ویلا نیز کاربرد دارند.

کرکره برقی رنگ سفید ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ کرم ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ طلایی و زرد ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ قرمز ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ آبی ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ سبز ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ بنفش ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ نارنجی ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ روشن ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ تیره ایمن فیکس / کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص ایمن فیکس.

درب های پارکینگ جزء مهم هر ساختمانی هستند و ایمنی آن بسیار مهم است.هر مدل کرکره برقی ایمن مارکت برای پنجره ها نیز استفاده می شود.این کرکره ها عایق حرارتی پنجره ها هستند و اجازه نمی دهند دما و هوای گرم از خانه خارج شود. بنابراین با استفاده از آنها در فصول زمستانی سال در مصرف سوخت صرفه جویی می کنید و خانه خود را گرم نگه می دارید

این کرکره ها نوعی امنیت پنجره هستند. کرکره برقی ایمن سازی با طراحی زیبای خود برای مغازه های تجاری نیز استفاده می شود که تاثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون این مکان ها دارد. این روکش ها ضریب ایمنی بسیار بالایی دارند. کرکره های فروشگاهی قدرتمندتر از مدل های خانگی هستند.

کرکره برقی مزایای زیادی نسبت به درب های فلزی دارد و استفاده از آنها مزایای قابل توجهی را برای افراد به همراه دارد. درب های فولادی با قیمت بالایی ساخته می شوند. بنابراین، اغلب خرید آن برای مردم ارزان نیست. هزینه خرید کرکره برقی ایمن سازه تقریبا دو برابر خرید درب های فولادی جداگانه است.

کرکره برقی فضایی از محیط را برای باز و بسته شدن اشغال نمی کند. این کرکره برقی ایمن فیکس به صورت تاشو باز و بسته می شوند. اما درهای فلزی برای باز و بسته شدن بخشی از مساحت حیاط شما را اشغال می کند. هرچه درب فلزی بزرگتر باشد، فضای بیشتری برای باز و بسته شدن نیاز دارد!

کرکره برقی لوکس ایمن فیکس / کرکره برقی مدرن ایمن فیکس / کرکره برقی کلاسیک ایمن فیکس / کرکره برقی لاکچری ایمن فیکس / کرکره برقی سلطنتی ایمن فیکس / کرکره برقی شیک ایمن فیکس / کرکره برقی زیبا ایمن فیکس / کرکره برقی ایده‌آل ایمن فیکس / کرکره برقی درجه یک ایمن فیکس / کرکره برقی حرفه ای ایمن فیکس.

انواع درب های فلزی نیز از نظر جنس رویه با کرکره های برقی برقی متفاوت است. این کرکره ها رنگ بادوامی ندارند و رنگ روی سطح آنها در دراز مدت دوام خود را از دست می دهد و به مرور زمان از بین می رود. اما کرکره برقی فلز سازه ضد زنگ نیستند و شفافیت سطح خود را در برابر انواع عوامل مضر حفظ می کنند. تا زمانی که ساختمان شما ایستاده است، این قسمت ها نیز تغییر رنگ نمی دهند.

وقتی ماشین شما با درب فلزی در پارکینگ برخورد می کند، ناحیه آسیب دیده به سرعت خم می شود و فرورفتگی هایی روی سطح در ظاهر می شود که این درب ها را زشت نشان می دهد! این خسارات پوشش داده نمی شود. اما اگر سطح کرکره آسیب دیده باشد، با تعویض قطعات به راحتی می توان آسیب را جبران کرد!

موتورهای الکتریکی تاثیر زیادی در کاهش هزینه های ما دارند. تمامی مراحل نصب کرکره برقی دیجی صنعت با هزینه بسیار کم انجام می شود، بنابراین نصب این دستگاه ها در منزل هزینه بالایی ندارد. هزینه تولید قطعات و مواد به کار رفته در این دستگاه ها نیز بهتر از سایر درب های فلزی و چوبی است. ضمن اینکه کیفیت و دوام این محصولات در دراز مدت بسیار خوب خواهد بود.

با استفاده از این کرکره ها تا سال ها نیازی به تعویض قطعات و مصالح ساختمانی ندارید! یکی از مهمترین مزایای استفاده از این محصول کم هزینه، بهبود مصرف انرژی است. اگر بر روی پنجره ها، درها و سایر قسمت های ساختمان خود کرکره برقی نصب کنید از حرکت و هوای سرد محیط جلوگیری می کنید!

همین امروز کرکره برقی ایمن فیکس با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت ایمن فیکس / کرکره برقی دیوار ایمن فیکس / کرکره برقی شیپور ایمن فیکس / کرکره برقی نرم افزار ترب ایمن فیکس / کرکره برقی بازار ایمن فیکس / کرکره برقی ایمالز ایمن فیکس.

کرکره برقی به صورت خودکار و با سرعت بالا باز و بسته می شود. بنابراین محیط خانه تحت تاثیر هوای سرد یا گرم بیرون قرار می گیرد. کرکره برقی آهن سازه فلز حتی در تنظیمات خانه ظاهری راحت ایجاد می کنند. کرکره برقی با صرفه جویی در مصرف انرژی، هزینه برق و گاز خانگی را در فصول مختلف کاهش می دهد.

کرکره برقی مراحل نصب مشخصی دارد. برای این کار ابتدا باید قسمت های مورد نظر را اتو کنید. ما اندازه قاب در یا قاب پنجره را اندازه گیری کرده ایم و اکنون زمان نصب هر جزء است.

در مرحله کشش آهن، پروفیل های مخصوص کرکره برقی آهن سازه به درستی نصب می شوند. به محل قرارگیری این پروفیل ها دقت کنید. هر دو باید در یک خط باشند. کرکره برقی از دو پروفیل تشکیل شده است که هر کدام باید در جای خود جوش داده شوند.

در مرحله بعدی نصب کرکره برقی به سراغ کرکره می رویم و مراحل نصب مخصوص آنها را انجام می دهیم. در این مرحله باید ارتفاع در را تنظیم کنید! نصب پنل باید با دقت انجام شود. در غیر این صورت پس از نصب کرکره برقی در هنگام باز و بسته شدن با صدای ناخوشایند بسته شدن مواجه خواهیم شد.

کرکره برقی در تهران ایمن فیکس / کرکره برقی در کرج ایمن فیکس / کرکره برقی در دماوند ایمن فیکس / کرکره برقی در ساوه ایمن فیکس / کرکره برقی در پرند ایمن فیکس / کرکره برقی در پردیس ایمن فیکس / کرکره برقی در شهریار ایمن فیکس / کرکره برقی در اندیشه ایمن فیکس / کرکره برقی در لواسان ایمن فیکس / کرکره برقی در آبسرد ایمن فیکس / کرکره برقی در چالوس و متل قو ایمن فیکس.

در این مرحله دو صفحه ستاره باید با استفاده از فرآیند جوشکاری به صفحه پیچ شوند یا با استفاده از فرآیند جوشکاری به صفحه متصل شوند. کرکره های برقی استاندارد با موتورهای با کیفیت تولید می شوند که پس از نصب شفت، آنها را حفظ می کنند. مراحل نصب این دستگاه ها باید با استفاده از اندازه گیری های دقیق انجام شود. همچنین به استحکام ساختمان های قرار گرفته در هر سطح توجه کنید.

کرکره های برقی می توانند در حین کار صدا ایجاد کنند. دلایل مختلفی برای این صدا وجود دارد. قبل از هر چیز باید به مرحله نصب این دستگاه ها با دقت کافی توجه شود، در صورت عدم نصب صحیح، پس از نصب باید هر بار که دریچه باز و بسته می شود، صدای آن را تحمل کنید. اگر مراحل نصب زیر نظر تکنسین متخصص انجام می شود و از کیفیت مراحل مطمئن هستید، اما همچنان نویز وجود دارد، باید علت صدای کلیک را بررسی کنید!

کرکره برقی خوزستان ایمن فیکس / کرکره برقی سیرجان ایمن فیکس / کرکره برقی ایران شهر ایمن فیکس / کرکره برقی زاهدان ایمن فیکس / کرکره برقی آبادان ایمن فیکس / کرکره برقی بندر دیلم ایمن فیکس / کرکره برقی بندر گناوه ایمن فیکس / کرکره برقی بندر ترکمن ایمن فیکس / کرکره برقی آستارا ایمن فیکس / کرکره برقی بندر لنگه ایمن فیکس / کرکره برقی بوشهر ایمن فیکس / کرکره برقی بندر ماهشهر ایمن فیکس / کرکره برقی بندر عباس ایمن فیکس / کرکره برقی بندر امام خمینی ایمن فیکس / کرکره برقی رفسنجان ایمن فیکس / کرکره برقی کرمان ایمن فیکس / کرکره برقی نوشهر ایمن فیکس / کرکره برقی رامسر ایمن فیکس.

کرکره ها هر از چند گاهی به روغن نیاز دارند! به همین دلیل، نصب چرخ دنده ها و قطعات فلزی شیر برقی و تعمیر آنها با استفاده از اسانس بسیار مهم است! اگر قطعات فلزی کرکره در جای خود محکم نشوند، ممکن است لرزش داشته باشند و کرکره صدا ایجاد کند. هر چه کرکره بزرگتر باشد، صدای آن بیشتر می شود.

اگر دمپر برقی بزرگتر و بزرگتر باشد، احتمال ایجاد صدا نیز افزایش می یابد. برای رفع این مشکل، تک تک قطعات استفاده شده در لامپ برقی رنگی را بررسی کرده و از صحت اجزای آن اطمینان حاصل کنید. در عرض چند ثانیه از تاثیر هوا در این ناحیه غافل نشوید زیرا انبساط و انقباض فلز به کار رفته در ساخت کرکره برقی می تواند باعث ایجاد صدای زیادی در این دستگاه ها شود.

اما در کنار همه اینها بهترین راه برای جلوگیری از نویز در درب کرکره ای، توجه به سلامت و کیفیت این قسمت از دستگاه است. شما باید به طور مرتب تمامی قطعات را تعمیر و بررسی کنید و در صورت وجود نقص در سازه سعی کنید در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

اگر یکی از قطعات به کار رفته در این دستگاه از کار بیفتد یا قدرت لازم را نداشته باشد، بدون شک سایر قطعات را از بین می برد و به تدریج به کیفیت این دستگاه لطمه می زند. استفاده از هر یک از این کرکره ها فضای منزل شما را زیباتر و زیباتر می کند. می توانید از کرکره برقی برای مصارف خانگی استفاده کنید و رنگ و طرح را با اتاق های منزل خود هماهنگ کنید.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا ایمن فیکس طراحی هر نوع کرکره مدرن ایمن فیکس کرکره طرح چوب سلطنتی ایمن فیکس تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی ایمن فیکس مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک ایمن فیکس کرکره ورودی راه پله ایمن فیکس مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان ایمن فیکس کرکره برقی شیشه ای پنجره ایمن فیکس کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان ایمن فیکس کرکره حیاط ساده و زیبا ایمن فیکس کرکره برقی لوکس ایمن فیکس نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط ایمن فیکس ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد ایمن فیکس تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان ایمن فیکس کرکره برقی حیاط شیک ایمن فیکس.

لودر نوعی درب اتوماتیک است که حرکت آن به صورت غلتشی یا غلتشی است که با کنترل از راه دور، عملکرد بالا و پایین کردن کرکره را کنترل می کند. کرکره های برقی دارای تیغه های پلی کربنات، گالوانیزه یا آلومینیومی هستند و در اشکال مختلف تخت و منحنی هستند که می توانند هارمونی را در جلوی خانه ایجاد کنند. همچنین به دلیل چاپ و ماندگاری بالا می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای درب فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر باشد. زیرا علاوه بر تامین امنیت، حفاظت از محیط زیست را نیز برای آنها فراهم می کند.

دستورالعمل نصب کرکره برقی: شاسی: دو پروفیل 40*40 به صورت عمودی به سمت چپ و راست کرکره جوش داده شده است.

برای نصب پروفیل روی بتن، آجر، خاک رس و ... از شاخ قفلی روی دیوار استفاده می کنیم و برای نصب روی تیر فلزی فقط پروفیل های کناری را با جوش محکم و محکم می کنیم. دقت کنید چون بیشتر وزن کرکره بالای کرکره (قسمت رول شده) می باشد در هنگام جوشکاری روی پروفیل از جوش معکوس و دو طرفه استفاده می کنیم.

بخش مهمی از نصب کرکره برقی آهن حفاظ تراز دو پروفیل یا شاسی است، بنابراین زمانی که هر دو طرف دقیقاً در یک راستا قرار دارند (یعنی بالای پروفیل به پایین دقیقاً در یک راستا قرار دارند)، از داخل پروفیل ها، از سه نقطه در بالا، وسط و پایین. کارگر، کنتور و این اندازه ها باید یکسان باشد.

نصب پانل های جانبی کاور مرحله دوم نصب است که پس از کشیدن بدنه آن را به پروفیل جانبی وصل می کنیم. برای اینکه بشقاب دقیق و مسطح باشد ابتدا آن را در یک جا به هم وصل می کنیم سپس با گونی هر دو گوشه آن را دقیقا 90 درجه می کنیم و روی صفحه را در یک سطح قرار می دهیم. بنابراین هر سه با قسمت های صاف و مستقیم پانل نصب می شوند.

برای نصب صفحه دوم روی شاسی کرکره برقی باید از آستین تراز کننده استفاده شود تا دو صفحه در یک راستا باشند. بعد از علامت گذاری آستین تراز روی پروفیل، از صفحه نصب شده تا خط تراز اندازه گیری می کنیم، سپس صفحه مربوطه را به اندازه دقیق مشخص شده جوش می دهیم.

مرحله بعدی در نصب کرکره برقی پس از نصب پنل تابلو، بستن بلبرینگ روی تابلو و اتصالات روی تابلوی دیگر و نصب شفت بر روی تابلوهای جانبی می باشد. بلبرینگ یا بلبرینگ انتهای شفت روی صفحه پیچ می شود و در طرف دیگر شفت محل نصب موتور است. موتور را با صافی اصلی تعویض می کنیم.

توجه داشته باشید که اندازه تنظیم صفحه بسته به ارتفاع درب به صفحه تغییر می کند. پس از نصب سخت افزار روی صفحه، محور الکتریکی کاور را با کانکتورهای صفحه نمایش می بندیم و مقایسه می کنیم.

نکته: در سیستم موتور توبولار موتور قبل از نصب شفت در محور کرکره برقی نصب می شود اما در سیستم موتور ساید ابتدا صفحه نصب می شود سپس شفت نصب می شود و در نهایت موتور بر روی شفت نصب می شود. بشقاب

پس از نصب و تراز کردن شفت کرکره برقی روی صفحه، برگ ها را برش داده و درپوش کناری را جمع کرده و اعمال کنید و آن را به محور کرکره برقی ببندید و سپس بقیه برگ ها را که معمولاً در کنار هم قرار می گیرند در بسته های 5 تایی قرار دهید. 10 و در نهایت. ، آخرین پایه را روی آخرین برگ نصب کنید.

در مرحله بعد کلید کوچک (سوئیچ) را روی موتور قرار می دهیم تا درب کرکره ای را بالا و پایین کند. سپس ریل U شکل چسب برق را به پروفیل ها می چسبانیم و چسب را به آنها هدایت می کنیم. مراقب باشید که حداقل یک تیغه داخل میله در شرایط میکرو شیفت باقی بماند.

هزینه تعمیر و سرویس کرکره برقی پارکینگ منزل ایمن فیکس مرکز تعمیرات کرکره برقی مدرن پلی کربنات ایمن فیکس نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک ایمن فیکس کرکره پنجره و بالکن ریموت کنترلی ایمن فیکس کرکره باغ و ویلا ایمن فیکس کرکره باغی برقی ریموتی شیک ایمن فیکس و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی ایمن فیکس را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن ایمن فیکس کرکره ورودی ویلایی باغ ایمن فیکس در ویلایی شیک ایمن فیکس کرکره ویلایی کلاسیک ایمن فیکس کرکره برقی ویلا لاکچری.

پس از نصب رک و تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی، برد کرکره را نصب کنید. داخل برد 3 کانکتور Up و Down و Com یا Stop وجود دارد که در سه هسته کابل موتور سیم آبی را به قسمت Com یا Stop و سیم های مشکی و قهوه ای را به قسمت Up و Down وصل می کنیم. هیئت مدیره . اگر هنگام استفاده از کنترل از راه دور دکمه های بالا و پایین برعکس کار می کنند، سیم های سیاه و قهوه ای را با هم عوض کنید.

پس از اتصال موتور، فاز خنثی جریان الکتریکی با فازمتر تعیین می شود و سیم نول به سوکت N و فاز فاز مقطع Ph متصل می شود. LED قرمز با روشن شدن کارت شروع به چشمک زدن می کند.

برای افزودن یا حذف یک صفحه در تابلو، دکمه گام به گام LERN را فشار دهید. چراغ LED به سرعت شروع به چشمک زدن می کند، سپس دکمه A یا دکمه بالا و پایین را روی ریموت به مدت 5 ثانیه فشار می دهیم.

سپس نور LED تنظیم شده و در این حالت ریموت کنترل روی برد تنظیم می شود. پس از جدا کردن میکروسوئیچ از موتور برای تنظیم کارت زمان بندی که برق موتور را قطع می کند و زمانی که موتور کار نمی کند، عمر موتور تا حدودی افزایش می یابد، ابتدا کاهش می یابد. درب کرکره ای را تا آخر فشار می دهیم و سپس دکمه زمان را فشار می دهیم.

در این حالت وقتی ثانیه شمار روشن است در انتها با ریموت به سرعت کرکره برقی را بالا می آوریم و بعد از 5 ثانیه خاموش شدن مجددا با میکروسوئیچ دکمه زمان را فشار می دهیم. اکنون زمان درب کرکره ای روی پانل تنظیم شده است، بنابراین درب پنل را می بندیم و آن را روی دیوار نصب می کنیم.

کرکره برقی چه نوع کرکره هایی است؟

کرکره برقی نوعی درب اتوماتیک است که به سمت بالا حرکت می کند.

نوع موتور کرکره برقی چیست؟

موتورهای لوله ای، موتورهای زنجیره جانبی

انواع تیغه کرکره برقی چیست؟

پلی کربنات، دو جداره، پلی فوم، آلومینیوم اکسترود شده، سوراخ دار.

مزایای کرکره برقی چیست؟

تیغه های چرخان به حرکت بی صدا، چاپ طولانی مدت، با کیفیت بالا، سطوح مقاوم در برابر خراش و کاهش قیمت کرکره و هزینه های نگهداری طولانی مدت کمک می کنند.

مرکز خرید و فروش کرکره برقی برای پارکینگ مغازه و پنجره 

امکان دارد با خواندن این مقاله تمایل داشته باشید به جای استفاده از درب برای پارکینگ خانه مغازه و… کرکره برقی تهیه کنید. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که نمی دانید کرکره برقی را از کجا تهیه کنید که کیفیت بالا و قیمت مناسبی داشته باشد ما به شما سایت ایمن فیکس را معرفی می کنیم و شما می توانید اقدام به سفارش خرید و نصب کرکره برقی برای پنجره یا مغازه و خانه از این سایت کنید. این سایت انواع کرکره برقی را در کیفیت بالا ارائه کرده است و شما می توانید متناسب با ابعاد و اندازه درب ورودی و سلیقه خود یک نوع کرکره برقی مناسب برای محیط مورد نظر تهیه کنید. Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09126788378