حفاظ شاخ گوزنی


امروز

امروزه افراد برای این که از ورود سارقان و دزدان به یک محیط جلوگیری کنند، از حفاظ‌های فلزی استفاده می‌کنند. یکی از انواع حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گوزنی است که کاربرد آن نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل احتمال می‌دهیم که شما هم به دنبال برترین نمایندگی برای سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی باشید اما برای این که حفاظ شاخ گوزنی را به شکلی استاندارد و با توجه به نیاز محیط خریداری کنید، باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. ما در ادامه‌ی این مطلب با نمایندگی ایمن فیکس در مورد برترین حفاظ‌های شاخ گوزنی و ویژگی‌های مختلف و نصب آن‌ها با شما صحبت خواهیم کرد.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی

سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی مستلزم این است که شما ابتدا از انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی اطلاعات کافی داشته باشید. به طور کلی حفاظ‌های شاخ گوزنی در هر نوعی که باشند، نسبت به سایر حفاظ‌ها از امنیت بالایی برخوردار هستند. این سازه‌ها که اغلب در محیط‌های مسکونی، تجاری، انبارها و باغ‌ها به کار گرفته می‌شوند، شبیه به شاخ گوزن تولید شده‌اند و به همین دلیل نام حفاظ شاخ گوزنی را گرفته‌اند. انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی عبارتند از:

۱: حفاظ‌های شاخ گوزنی مدل آبشار

۲: حفاظ‌های شاخ گوزنی مدل بوته

۳: حفاظ‌های شاخ گوزنی مدل لیلیوم

۴: حفاظ‌های شاخ گوزنی مدل لاله‌ای

شما عزیزان می‌توانید سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی را در نمایندگی ما ثبت کنید تا با نیروهای مجرب، ابزارهای پیشرفته و سرعت عمل بالا حفاظ شاخ گوزنی را در محیط مورد نظر شما به اجرا در بیاوریم.


خرید اینترنتی نرده شاخ گوزنی

اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که حفاظ ساختمانی را چه مدلی بخرم یا حفاظ ساختمانی را در چه محیطی به کار ببندم. امروزه تنوع بالای حفاظ‌ها باعث شده‌اند که افراد در انتخاب حفاظ مورد نظر خود کمی سردرگم باشند اما این را بدانید که حفاظ‌های شاخ گوزنی جزو برترین حفاظ‌های موجود در بازار هستند که می‌توانند به خوبی امنیت را مهمان یک محیط کنند. حفاظ شاخ گوزنی در کاربرد محدودیتی ندارند و بر روی انواع دیوارهای سفالی، آجری و فلزی به کار گرفته می‌شوند. حفاظ‌های شاخ گوزنی اطمینان مصرف کننده از امنیت محیط را از بین می‌برند و هر گونه نگرانی از جهت به سرقت رفتن اموال در یک ‌محیط را خنثی می‌کنند. علاوه بر این، این نوع از حفاظ‌ها کیفیت بالایی دارند و به دلیل این که با co2 جوشکاری می‌شوند، می‌توانند استحکام بالایی را در خود‌ جای دهند و هزینه‌های خرید حفاظ و افزایش امنیت محیط در دراز مدت را هم پایین بیاورند.

اغلب اوقات حفاظ‌های آهنی شاخ گوزنی ظاهر خود را در همان حالت که هستند حفظ می‌کنند و نیاز به نگهداری چندانی ندارند. حفاظ شاخ گوزنی تیز نوک طراحی می‌شوند تا مجال عبور از دیوار را از هر سارقی بگیرند. بنابراین اگر شما هم به دنبال سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی هستید، می‌توانید شرکت نصب ایمن فیکس را که تجربه‌ی کاری زیادی در این زمینه دارد، انتخاب نمایید. جهت ثبت سفارش با ما در تماس باشید.


شاخ گوزنی پرتراکم

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از چه میلگردی استفاده می‌شود؟

امروزه برای این که میزان کیفیت حفاظ شاخ گوزنی را افزایش دهند، از میلگردهای ده در ساختار آن‌ها استفاده می‌کنند. یعنی این میلگردهای انعطاف‌پذیر قطری با اندازه‌ی ده سانتی‌متر دارند. 

برای این که با استفاده از این میلگردها حفاظ شاخ گوزنی را تولید کنند، ابتدا در اندازه‌های دلخواه این نوع از میلگردها را برش می‌دهند و سپس سطح آن‌ها را تیز می‌کنند. پس از تیز کردن سطح، به سراغ دستگاه‌های برشکاری رفته و در نهایت حفاظ را تولید می‌‌کنند. دستگاه‌های برشکاری برای انعطاف دادن به میلگردها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ما در مرکز فروش انواع حفاظ ساختمانی ایمن فیکس، به فروش بهترین حفاظ‌های ساختمانی با کیفیت بالا و اندازه‌های استاندارد پرداخته‌ایم تا گامی نوین در زمینه‌ی برطرف کردن نیاز شما عزیزان به سازه‌های این چنینی برداریم. فراموش نکنید که ثبت سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با قیمت ارزان فقط و فقط از طریق سایت ما امکان‌پذیر است. پس همین حالا نسبت به خرید حفاظ شاخ گوزنی اقدام کنید.


حفاظ شاخ گوزنی دیوار ویلا

مشخصات ظاهری حفاظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی این نوع از حفاظ‌ها به چه صورت است

برای این که این نوع از حفاظ‌ها رنگ آمیزی شوند، دو روش موجود است. در روش اول نیروهای ما با استفاده از پیستوله و رنگ روغن به رنگ کردن این سازه‌ها می‌پردازند و در روش دوم از رنگ‌های الکترو استاتیک که ماندگاری بیشتری دارد، برای رنگ کردن حفاظ‌های شاخ گوزنی استفاده می‌کنند. رنگ حفاظ شاخ گوزنی باید طوری باشد که رطوبت موجود در هوا و اشعه‌های موجود در نور خورشید، آسیبی به ساختار رنگ نزنند. علاوه بر این، این رنگ باید عمری طولانی داشته باشد و در دراز مدت زیبایی ظاهری حفاظ شاخ گوزنی را حفظ کند. از این رو اغلب اوقات افراد ترجیح می‌دهند که رنگ‌های الکترو استاتیک را برای رنگ کردن این سازه‌ها به کار ببندند چرا که این رنگ‌ها به صورت پودری در بازار موجود هستند و پس از این که بر روی حفاظ می‌نشینند، حرارت دیده و فیکس می‌شوند. در این صورت دیگر هیچ عامل خارجی نمی‌تواند رنگ حفاظ را از بین ببرد.

نکته‌ی مهمی که در اینجا وجود دارد این است که شما به هنگام ثبت سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی می‌توانید رنگ آن را متناسب با نما انتخاب کنید. در حال حاضر بیشتر تولیدات ما به رنگ سفید هستند چرا که رنگ سفید با هر نوع نما و هر سبکی از دکوراسیون خارجی هماهنگی دارد اما شما می‌توانید رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی را سفارشی کنید و خریدی عالی را تجربه نمایید.


نرده حفاظ دور ساختمان

چگونه حفاظ شاخ گوزنی را نصب کنیم؟

حفاظ‌های شاخ گوزنی در کارگاه‌‌هایی که از اجزای مختلف و دستگاه‌های پیشرفته و مورد نیاز برای تولید حفاظ برخوردار هستند، تولید شده و سپس به محل نصب می‌روند. فردی که قصد نصب حفاظ شاخ گوزنی را دارد، باید از مهارت‌های بالایی در این زمینه برخوردار باشد چرا که هر گونه اشتباه هر چند کوچک باشد، می‌تواند ظاهر نما را از حالت عادی خارج کند. بنابراین، دیوار باید با سوراخ‌هایی تجهیز شود که در نهایت حفاظ را به صورت دقیق با خود فیکس کنند و به وسیله‌ی پین این سازه‌ها را در همان حال نگه دارند.

در فرآیند نصب حفاظ شاخ گوزنی، ابتدا نصاب باید پایه‌ها را به دیوار متصل کند و پس از جوش دادن آن‌ها، خود حفاظ را بر روی این پایه‌ها سوار کند. در آخر هم برای این که ظرافت، ماندگاری و کیفیت نصب را بالا ببرد، باید جوش‌های ریزی را برای اتصال بهتر حفاظ، به پایه بزند. در مواقعی هم که نیاز به شاسی کشی است، فرد نصاب باید ابتدا شاسی کشی را انجام دهد و سپس حفاظ را نصب نماید‌. شما عزیزان می‌توانید سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از ابزارهای مخصوص و پیشرفته را در سایت ما (ایمن فیکس) ثبت کنید.

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

 1. اولین و مهم‌ترین کاربرد حفاظ شاخ گوزنی در باغ‌ها و ویلاهایی است که در خارج شهر قرار دارند. اغلب خانه‌هایی که در خارج از شهرها وجود دارند، بیشتر در خطر سرقت قرار گرفته‌اند و به مراقبت‌های بیشتری هم نیاز دارند که این نیاز با نصب حفاظ شاخ گوزنی برطرف می‌شود.
 2. امروزه در محله‌هایی که امنیت کمی دارند، افراد اقدام به ثبت سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی می‌کنند. در این محله‌ها که به‌ وفور خبرهای سرقت از خانه‌های آن به‌ گوش می‌رسد، شما می‌توانید با نصب حفاظ شاخ گوزنی تا حد زیادی امنیت محیط را بالا ببرید.
 3. حفاظ شاخ ‌گوزنی برای دیوار با ارتفاع کم هم کاربرد دارد. معمولاً برای افزایش امنیت مجتمع‌های آپارتمانی که محوطه‌ی آن‌ها با دیوار کوتاه احاطه شده است، از حفاظ شاخ گوزنی بهره می‌برند.
 4. در اکثر محیط‌های تجاری که از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار هستند هم از حفاظ شاخ گوزنی به صورت گسترده استفاده می‌شود تا حدودی از ورود سارقان به محیط جلوگیری شود.

قیمت شاخ گوزنی متری

تاثیر عوامل مختلف بر قیمت نهایی حفاظ‌ شاخ گوزنی

در پاسخ به این سوال که قیمت چقدر است و با چه میزان بودجه‌ای می‌توان دست به خرید حفاظ شاخ گوزنی زد باید بگوییم که عوامل زیادی وجود دارند که بر روی قیمت این سازه‌ها تاثیر می‌گذارند. این که شما میلگردهای باکیفیت را با میزان تراکم بالا انتخاب کنید، می‌تواند قیمت نهایی خرید این سازه‌ها را تا حد زیادی افزایش دهد. علاوه بر این، نحوه‌ی ساخت و نحوه‌ی جوشکاری هم از عوامل مهمی هستند که تاثیر مستقیم بر روی قیمت این سازه‌ها دارند. به هر میزان که جوشکاری و ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بیشتری انجام شود، مسلما شما باید هزینه‌های بیشتری را هم پرداخت کنید. حال ممکن است برخی از افراد بودجه‌ی کافی در این زمینه نداشته باشند اما این را بدانید که اگر با هزینه‌ای کم به سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی بپردازید، در کوتاه مدت باید متحمل هزینه‌های بالای تعمیر و نگهداری از این حفاظ بشوید که این امر ممکن است برای برخی از افراد چندان خوشایند نباشد. به همین دلیل آن‌ها ترجیح می‌دهند که هزینه‌ای بیشتر را برای یک عمر استفاده بپردازند. اگر می‌خواهید از قیمت مرکز خرید حفاظ شاخ  گوزنی یا قیمت فروش عمده‌ی حفاظ شاخ گوزنی مطلع شوید، با ما در ایمن فیکس تماس بگیرید.


دزدگیر شاخ گوزنی

مزیت های حفاظ دیوار شاخ گوزنی روی ساختمان

یکی از بهترین مدل های حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این حفاظ ها برنده و تیز هستند که بر اساس استانداردهای جوشکاری فلزات به یکدیگر متصل می شوند. طراحی حفاظ شاخ گوزنی برای ایمنی ساختمان ها به صورت اصولی انجام می گردد. حفاظ های شاخ گوزنی از جمله حفاظ های دیواری نسل جدید شناخته می ‌شوند. این نمونه حفاظ ها قدمت زیادی ندارند.

طراحی حفاظ های شاخ گوزنی به صورتی می باشد که شما متوجه می شوید الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد. در بسیاری از دیوارهای ساختمان های مسکونی و ساختمان های اداری که دارای فضای باز هستند از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کنند. حفاظ های شاخ گوزنی در عین زیبایی که دارند به دلیل شاخه هایی که به یکدیگر متصل شده‌ اند بسیار تیز هستند. به وسیله دستگاه برش این نمونه حفاظ ها را مونتاژ می کنند.

به علت استحکام و زیبایی هر یک از انواع حفاظ دیوار شاخ گوزنی شما می توانید برای زیبایی نمای ساختمان خود آنها را خریداری کرده و نصب کنید. رنگ های متنوعی از حفاظ های شاخ گوزنی وجود دارد. شما بر اساس نمای ساختمان خود یکی از انواع رنگ های حفاظ های شاخ گوزنی را می توانید انتخاب نمایید.


مرکز فروش حفاظ شاخ گوزنی

مزیت های مربوط به حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 مزیت های استفاده از حفاظ دیوار شاخ گوزنی متفاوت می باشد. به طور کلی برخی از مزیت های مربوط به این حفاظ ها عبارت است از :

 1. جلوگیری از ورود سارقین

 با نصب حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار عبور از بالای حفاظ ها غیر ممکن خواهد بود. به همین دلیل سارقین به هیچ عنوان نمی توانند وارد ساختمان ها شوند.

 1. مقاومت بالا در شرایط آب و هوای متنوع

 استحکام بالایی که حفاظ های شاخ گوزنی در برابر شرایط متنوع آب و هوایی دارند از دیگر مزیت‌ های آنها به شمار می ‌رود. به دلیل این ویژگی شما می توانید انواع حفاظ شاخ گوزنی را در مناطق متنوع روی ساختمان ها نصب کنید.

 1. ایمنی بالای حفاظ شاخ گوزنی

 خم کاری های رو به بیرون حفاظ شاخ گوزنی در جهات متنوع مانع ایستادن در کنار آنها خواهد شد. این ویژگی به عنوان یکی از مزیت‌ های مهم ایمنی حفاظ های شاخ گوزنی شناخته می‌ شود.

 1. تراکم زیاد نیزه ها

تراکم بالای نیزه هایی که روی حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد امنیت ساختمان را افزایش می‌ دهد. به طور کلی هر یک از نیزه های موجود روی حفاظ دیوار شاخ گوزنی استحکام زیادی دارد.

 1. تعیین تراک نیزه ها

 هزینه نگهداری و بازسازی کردن انواع حفاظ دیوار شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها کمتر و مناسب تر می باشد. تراکم هر یک از نیزه های موجود روی حفاظ های شاخ گوزنی قابلیت تغییر دارد. بر همین اساس شما به راحتی می توانید طبق نوع ساختمان خود مدل تراکم آنها سفارش دهید. در مورد عرض حفاظ های شاخ گوزنی بر اساس استانداردهای مشخص شده عمل می‌ شود. همچنین شما می ‌توانید عرض حفاظ ها را طبق نوع ساختمان خود تعیین نمایید.

 1. هزینه به صرفه حفاظ شاخ گوزنی

 قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ های دیواری مناسب تر می باشد. هزینه این حفاظ دیوار در هر یک متر مربع محاسبه می گردد. به دلیل زیاد بودن شاخص های در هم تنیده شده این حفاظ و همچنین نوک تیز حفاظ، عبور از حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن است.

 1. زیبایی حفاظ

 جهت زیبایی نمای ساختمان باید بدانید که حفاظ های شاخ گوزنی ارزش دکوراسیون را بالا می‌ برند و زیبایی ساختمان را چندین برابر می نمایند. به طور کلی در لیست قیمت مربوط به حفاظ دیوار شاخ گوزنی حفاظ های روی دیوار را به نام حفاظ شاخ گوزنی می ‌شناسند.


حصار شاخ گوزنی

نکاتی که زمان خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی اهمیت دارد

شما به طور کلی باید به خوبی بدانید که حفاظ های روی دیوار انواع متفاوتی دارند. به طور معمول حفاظ های روی دیوار به شکل های متفاوت نیزار، لیلیوم، آبشاری و غیره هستند. بزرگترین فاکتوری که موجب برتری حفاظ های شاخ گوزنی شده است عامل بازدارندگی آنها می باشد. با وجود هر یک از نرده ها روی حفاظ، سارقین اگر بخواهند از روی آنها رد شوند، زخمی می شوند. به همین دلیل بسیاری از افراد فکر عبور کردن از این حفاظ ها به سرشان خطور نمی کند.

 اگر شما می‌ خواهید زیبایی بیشتری در ساختمان تان نمایان شود این نمونه حفاظ های دیواری را به شما پیشنهاد می دهیم. جهت زیبایی حفاظ های شاخه گوزنی می‌توانید رنگ آمیزی آنها را تغییر دهید. رنگ آمیزی حفاظ های شاخ گوزنی جدای از مسئله زیبایی نمای ساختمان، از خوردگی و زنگ زدگی حفاظ ها جلوگیری می کند. همین ویژگی موجب افزایش طول عمر و عدم آسیب دیدگی حفاظ های شاخ گوزنی می شود. شما می توانید این حفاظ ها را سال های سال روی دیوار نصب کنید و از آنها استفاده نمایید.


شرکت نصب حفاظ شاخ گوزنی

ما در این مطلب مورد سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با شما صحبت کردیم. امروزه افراد برای این که بتوانند امنیت یک محیط را به حداکثر برسانند، از حفاظ‌های ساختمانی بهره می‌برند. حفاظ شاخ گوزنی انواع مختلفی دارند و نصب آن‌ها هم‌ جزو وظایف نمایندگی فروش حفاظ شاخ گوزنی است‌. به همین علت زمانی که شما می‌خواهید دست به خرید حفاظ شاخ گوزنی بزنید، ابتدا باید از خدمات نصب یک نمایندگی مطمئن باشید و سپس حفاظ را خریداری کنید. ما در مرکز فروش ایمن فیکس به دنبال جلب رضایت شما عزیزان، با استفاده از نیروهای مجرب اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی می‌کنیم.Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09127800603