درب آکاردئونی


امروز

یکی از بهترین حفاظ هایی که برای مراقبت از ساختمان ها می توانید مورد استفاده قرار دهید درب آکاردئونی می باشد. حفاظ های آکاردئونی فلزی در دسته بندی های متفاوتی تولید می‌ شوند. هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. اما ویژگی مشترک انواع حفاظ های درب آپارتمان آهنی این است که از ساختمان ها مراقبت می کنند. بسیاری از حفاظ های متحرک فلزی در قسمت پنجره نصب می گردند و برخی از آنها در قسمت درب ساختمان نصب می شوند. البته باید بدانید برخی دیگر از درب اکاردئونی فلزی را به عنوان نرده مورد استفاده قرار می دهند.


درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست ؟

درب های آکاردئونی به عنوان بهترین حفاظ های فلزی معرفی می ‌شوند که یک سازه باز و بسته شونده دارند. جهت افزایش امنیت در قسمت ورودی آپارتمان روی درب های ضد سرقت و یا درب های معمولی می توانید آنها را نصب کنید. هر یک از انواع درب های آکاردئونی از آهن تولید می شوند و روی قاب درب نصب می گردند.

طرح حفاظت درب های آکاردئونی از ساز آکاردئون اقتباس گشته است. نام درب ها نیز از همین ساز برگرفته شده است. در مواقعی که نیازی به بستن درب های آکاردئونی ندارید می توانید آنها را ببندید. روی ضلع عمودی چهارچوب درب ها می توانید این نمونه درب ها را جمع کنید. اما زمانی که ساکنین خانه را ترک می نمایند درب های آکاردئونی باز می شوند و یک حفاظ محکم در برابر افراد بیگانه می باشند.


حفاظ آکاردئونی

معرفی حفاظ آکاردئونی به عنوان بهترین حفاظ فلزی

یکی از بهترین حفاظ های ضد سرقت درب آپارتمان فلزی که در بیشتر ساختمان های امروزی کاربرد دارد درب های محافظ آکاردئونی می باشد. درب هایی که آکاردئونی هستند به عنوان بهترین حفاظ اکاردئونی فلزی شناخته می ‌شوند. این نمونه درب ها در ساختمان های امروزی که تعداد واحدهای زیادی دارند به شدت کاربرد خواهند داشت. در واقع برای امنیت آپارتمان‌هایی که چند واحده هستند درب های آکاردئونی گزینه مناسبی به شمار می ‌روند.

نصب درب های آکاردئونی به عنوان یکی از متداول ترین روش هایی شناخته می شود که جهت بالا بردن امنیت و همچنین جلوگیری کردن از ورود افراد بیگانه می باشد. مزیت هایی که درب های آکاردئونی دارند بی ‌نظیر است. برای اینکه اطلاعاتی بیشتری در مورد درب های آکاردئونی داشته باشید با ما در ادامه همراه گردید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید.


حفاظ درب آپارتمان

اجزای درب آکاردئونی

 امنیت درب های آکاردئونی به دلیل ساختار و اجزایی که دارند بی نظیر می باشد. درب های آکاردئونی به عنوان یکی از حفاظ های فلزی دارای یک قاب آهنی می باشند که روی درب جوش می خورند. درب های آکاردئونی به صورت ریلی در قاب درب ها باز و بسته خواهند شد. درب های آکاردئونی را از جنس آهن که کیفیت عالی دارد و به صورت پروفیل ساخته می‌ شود طراحی می ‌کنند.

 داخل هر یک از پروفیل‌ های درب های آکاردئونی، تسمه های فلزی که عمودی و افقی هستند را قرار داده اند. هر یک از این تسمه ها با استفاده از پین به یکدیگر متصل می گردند. یک ریل آهنی که چرخ دار می باشد را در بالای چهارچوب درب جهت باز و بسته شدن درب های آکاردئونی تعبیه کرده ‌اند. درب های آکاردئونی باید بدانید که به تنهایی نمی‌توانند امنیت لازم را برای ساختمان فراهم کنند.

 نیاز است قفل مناسبی  را برای این حفاظ فلزی در نظر بگیرید. قفل هر یک از درب ها به صورت آشکار و مخفی نصب می گردند. قفل های توکار درب های آکاردئونی روی خود درب نصب می‌ شوند. اما قفل هایی که آشکار هستند را می‌ توانید از بین قفل های کتابی موجود در بازار انتخاب کنید. زبانه های درب و قاب درب را به این قفل ها متصل خواهید کرد.


حفاظ درب ضد سرقت

ویژگی های استاندارد حفاظ فلزی آکاردئونی

 شما برای خرید درب های آکاردئونی به عنوان حفاظ فلزی باید به خوبی در مورد استاندارد و ویژگی ‌های این درب ها اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. درب های آکاردئونی استاندارد دارای ویژگی‌ های خاصی هستند که برخی از آنها عبارت است از :

 1. به طور معمول درب های آکاردئونی دارای مقاطع کناری می باشند که ابعاد آنها 50 در 30 می باشد.
 2. اتصالات و هر یک از پرچ های به کار گرفته شده برای تولید این نمونه درب ها بسیار مرغوب است. با استفاده از بهترین متریال ها تمامی اتصالات این نمونه درب ها را تولید کرده‌ اند.
 3. ابعاد مقطع ریلی این نمونه از حفاظ های فلزی استاندارد می باشد و اندازه آنها در ۵۰ در ۵۰ است.
 4. قسمت ریلی این نمونه درب ها روان و با کیفیت است. در واقع شما باید به خوبی بدانید که ریل درب های آکاردئونی بدون وقفه حرکت می کند و شما را اذیت نخواهد کرد.
 5. کمربند ایمنی روی انواع درب ها نصب شده است. در واقع باید بدانید که این حفاظ های فلزی دارای کمربند ایمنی ویژه هستند.
 6. برای ساخت این نمونه درب ها از جوش خاصی استفاده می کنند. در واقع باید بدانید که جوش های متفاوت که روی فلزات گوناگون زده می شود روی این نمونه درب ها به کار برده شده است. جوش smaw به عنوان یکی از مهم ‌ترین جوش هایی است که برای تولید این نمونه حفاظ فلزی کاربرد دارد.
 7. قفل مرغوب و همچنین ایمن و محکم این نمونه درب ها به عنوان یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات درب های آکاردئونی شناخته می‌ شود. بنابراین شما باید به خوبی بدانید که حفاظ های فلزی متفاوتی که برای درب ورودی ساختمان نصب می گردند، مانند درب های آکاردئونی نیستند.

نرده محافظ متحرک اکاردئونی

کاربردهای مربوط به حفاظ آکاردئونی

مزیت ‌هایی که درب های آکاردئونی نسبت به دیگر حفاظ های فلزی دارند بسیار بیشتر می باشد. برای استفاده از حفاظ آکاردئونی به عنوان یکی از حفاظ های فلزی در ساختمان خود باید کاربردهای آن را بدانید. اگرچه که عمده ترین کاربرد مربوط به این نمونه درب ها جهت افزایش امنیت در منزل مسکونی می باشد. اما باید بدانید که کاربرد این حفاظ فلزی تنها به خانه مسکونی محدود نمی گردد. اما برای مغازه ها، فروشگاه ها، پارکینگ ها، ساختمان های اداری، انباری ها و محیط های کارگاهی می توانید این نمونه حفاظ ها را خریداری کنید.

کاربرد دیگری که از این حفاظ ها دریافت می شود جهت افزایش امنیت پنجره ها می باشد. بسیاری از پنجره‌ هایی که به صورت سرتاسری و بزرگ هستند با استفاده از این حفاظ های فلزی ایمن می گردد. پنجره های سرتاسری و بزرگ در بالکن های طبقه اول ساختمان طراحی می ‌شود. با استفاده از حفاظ آکاردئونی دسترسی به داخل را از طریق آنها ناممکن خواهید ساخت.


حفاظ پشت درب آپارتمان

مزیت های مربوط به حفاظ فلزی آکاردئونی

مزیت هایی که حفاظ آکاردئونی نسبت به بسیاری از دیگر حفاظ های فلزی دارد موجب شده است که بیشتر افراد این نمونه حفاظ ها را برای ساختمان خود انتخاب کنند. نصب حفاظ فلزی آکاردئونی نسبت به برخی از حفاظ های امنیتی کم هزینه تر و ساده تر می باشد. نصب این نمونه از حفاظ ها تنها با یک روند کاری بسیار ساده انجام خواهد شد. بر همین اساس بسیاری از افراد درب های آکاردئونی را به دیگر حفاظ های فلزی ترجیح می دهند. برخی از مهمترین مزیت های حفاظ آکاردئونی که اهمیت دارد عبارت است از :

 1. با توجه به این مسئله که حفاظ آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته خواهد شد وزن بسیار کمی دارد و کاربردش ساده می باشد. این مزیت به عنوان یکی از مهمترین مزیت های مربوط به این حفاظ های فلزی است.
 2. اشغال حداقل فضا از یکی دیگر مزیت ‌های حفاظ آکاردئونی به شمار می ‌رود. در واقع برای نصب این حفاظ نیازی نیست که فضای زیادی را به آن اختصاص دهید. تنها در چهارچوب درب می توانید این حفاظ را نصب کنید.
 3. استحکام بالا و همچنین تامین امنیت از دیگر مزیت های مربوط به این حفاظ فلزی است.
 4. تنوع ظاهری درب های آکاردئونی زیبایی فضای بیرونی را برای ساختمان ها به همراه می آورد.
 5. اگر شما از رنگ درب های ساختمان خود خسته شده باشید می توانید با تغییر رنگ حفاظ تنوع خاصی در ساختمان خود ایجاد کنید.
 6. مزیت دیگر درب های آکاردئونی این است که این نمونه درب ها روی درب های ورودی خانه ها نصب می گردند. به همین دلیل سارقین نیاز است که از دو مرحله برای وارد شدن به خانه عبور کنند. این فرآیند زمان‌ بر می باشد. به همین دلیل افراد بیگانه فرصت زیادی جهت ورود به منزل پیدا نمی‌ کنند.
 7. درب آکاردئونی در برابر شرایط جوی به هیچ عنوان فرسوده نمی گردد. مقاومت بالایی که این نمونه حفاظ فلزی دارد نسبت به بسیاری از دیگر حفاظ ها بی‌ نظیر است.
 8. استحکام و ماندگاری زیادی از این حفاظ دریافت خواهید کرد. قفل های محکم توکار درب آکاردئونی موجب می گردد که امنیت این درب ها افزایش پیدا کند. این مورد یکی دیگر از مزیت های مربوط به درب های آکاردئونی به شمار می رود.

حفاظ کشویی

هر یک از انواع حفاظ های فلزی که در قسمت درب ورودی ساختمان نصب می شوند دارای ویژگی های خاصی هستند. یکی از بهترین این نمونه حفاظ ها، حفاظ های آکاردئونی می باشد. این حفاظ ها باز و بسته شدن راحتی دارند و در بخش های گوناگون ساختمان نصب می گردند.


نرده حفاظ درب منزل

ساخت حفاظ متحرک اکاردئونی

امروزه حفاظ اکاردئونی کشویی درب و پنجره را می توان در مدل ها و اندازه های مختلفی تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد زیرا این نوع از حفاظ های امنیتی محبوبیت بسیار بالایی در سراسر دنیا داشته و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید این نوع از حفاظ ها برای درب و پنجره های نقاط مختلفی همچون ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری ، مغازه و فروشگاه ها مورد استفاده قرار داده و از ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر آن ها نهایت لذت را ببرید.

همان گونه که از نام این نوع حفاظ ها مشخص می باشد برای جلوگیری از ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و دارای اجزای خاصی هستند. شما می توانید انواع مختلفی از حفاظ کشویی درب و پنجره را براساس نیازمندی های خود تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید زیرا در سطح گسترده ای تولید و عرضه می شوند.


انواع مختلف نرده کشویی درب منزل و پنجره

حفاظ کشویی درب و پنجره چیست ؟

طی سالیان اخیر عموم مردم دغدغه های بسیار زیادی در راستای دزدی و ورود افراد بیگانه به داخلی ساختمان های خود دارند و همین امر موجب شده است تا ابزارهای امنیتی مختلفی تولید و روانه بازار شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. حفاظ های کشویی یکی از همین ابزارهای امنیتی به شمار می روند که در حال حاضر محبوبیت بسیار بالایی دارند زیرا ساختار بسیار ساده ای داشته و می توان به راحتی آن ها را بر روی درب و پنجره های خود نصب نمود. این نوع از حفاظ ها ویژگی ها و مزیت های خاص خود را داشته و دارای اجزای تشکیل دهنده منحصر به فردی هستند که درادامه به تشریح این تجهیزات خواهیم پرداخت.

انواع مختلف نرده کشویی درب منزل و پنجره

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان شد جهت برآورده نمودن نیازمندی های عموم مردم انواع مختلفی از حفاظ کشویی درب و پنجره را می توان مشاهده نمود. شما برای خرید این نوع حفاظ ها ابتدا باید با ویژگی ها و ساختار آن ها آشنا شوید تا به این طریق بتوانید حفاظی کاملا متناسب با پنجره و درب های خود تهیه نمایید. از مهم ترین نمونه های مختلف از این نوع حفاظ ها می توان موارد زیر را نام برد.


ساخت حفاظ متحرک اکاردئونی
محافظ درب خانه

کاربرد حفاظ متحرک کشویی درب و پنجره

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به مجموعه کاربردهای حفاظ کشویی درب و پنجره اشاره ای داشته باشیم. این نوع حفاظ ها می توانند سطح امنیت ساختمان های شما را افزایش دهند بنابراین می توان گفت کاربرد اصلی آن ها تامین امنیت می باشد. شما می توانید این حفاظ ها را در محیط های مختلفی همچون ادارات ، مغازه ها ، فروشگاه ها ، ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار داده و با خیالی راحت ساختمان خود را برای چندین ساعت و یا چندین روز ترک کنید.

مزیت های بارز استفاده از حفاظ کشویی درب و پنجره

حفاظ ها به طور کلی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند و حفاظ های کشویی در دسته حفاظ های متحرک قرار گرفته اند. از مهم ترین مزیت هایی که این نوع از حفاظ ها برای شما به همراه دارند می توان به سهولت استفاده از آن ها استفاده نمود. شما به راحتی می توانید این نوع حفاظ ها را کنار زده و وارد ساختمان خود شوید زیرا این حفاظ ها بر روی یک ریل حرکتی قرار گرفته اند و باز و بسته نمودن آن ها کار سختی نیست.

پنجره هایی که دارای حفاظ های ثابت می باشند شما را هنگام تمیز نمودن با مشکلات متعددی مواجه می سازند در حالی که این امر برای حفاظ کشویی درب و پنجره صدق نمی کند. شما برای تمیز نمودن شیشه پنجره های خود تنها کافیست حفاظ ها را حرکت داده و کنار بزنید. علاوه بر این خرید این نوع حفاظ ها انجام هرگونه تعمیرات را نیز برای شما آسان می نماید و شما برای تعمیر و یا تعویض نمودن ساختار پنجره و یا   شیشه های آن مشکلات کمتری خواهید داشت.

اجزای تشکیل دهنده حفاظ آکاردئونی درب و پنجره

این نوع از حفاظ ها اجزای تشکیل دهنده خاصی دارند که اگر بخواهیم اشاره ای نیز به این مجموعه تجهیزات داشته باشیم می توان موارد زیر را نام برد که هر کدام نقش موثری را در ساختار و عملکرد این حفاظ ها ایفا می کنند.


حفاظ آهنی درب

امنیت حفاظ آهنی درب و پنجره

این دسته از حفاظ ها برای افزایش سطح امنیت داری قفل های روکار و توکار ویژه ای می باشند که نمی توان این قفل ها را با انداختن دیلم ها نیز باز نمود بنابراین می توان گفت حفاظ کشویی درب و پنجره از سطح امنیتی بسیار بالایی برخوردار است. علاوه براین به هیچ عنوان نمی توان از میان این نرده ها عبور نموده و این امر به دلیل ساختار بی نظیر این نوع حفاظ ها است که نمی توان آن را نادیده گرفت.Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09127800603