درب سکشنال


امروز

انواع مختلفی از درب های پارکینگ در بازار وجود دارند، اما درب های سکشنال نمونه های بلامنازع هستند. آن ها دارای خواص عایق عالی هستند، برای استفاده راحت بوده و حداکثر استفاده را از فضای داخل و جلوی گاراژ می دهند. درب‎های سکشنال سقفی دارای الزامات خاصی هستند که ارزش دانستن در مورد آن ها را دارد. فراهم کردن شرایط مناسب برای نصب درب به شما کمک می کند تا از هزینه های غیر ضروری و عوارض در هنگام مونتاژ جلوگیری کنید.

با این حال، انواع درب زیر سقفی پارکینگ اتوماتیک یک مزیت غیر قابل انکار دارند. آن ها مقرون به صرفه ترین نوع درب گاراژ هستند. آن ها همچنین ساختاری پایدار، بادوام و ساده دارند. این درب ها در حال حاضر محبوب ترین دروازه های گاراژی هستند.  علل محبوبیت و فروش بالای این تولیدات، در بخش های بعدی مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ادامه این مطلب، تمامی موارد ضروری در این رابطه را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم. پس برای آگاهی از این موارد، تنها کافی است ما را تا پایان همراهی کنید.

مزیت اصلی انواع درب سکشنال اتوماتیک این است که فضای کمی را اشغال می کنند. برای گاراژهای کوچک که نیاز به نصب درب های بسیار کوچک تری نسبت به سایر گاراژ ها دارند، این محصول عالی خواهد بود. در ضمن برای نصب این محصولات، نیازی به فضای خالی روی دیوارها و زیر سقف نداریم. با‎توجه به اینکه آن‎ها به صورت مستقیم به سمت بالا باز می شود، نیازی به فضای خالی اضافی در راهرو و وسط پارکینگ نیست.


درب سکشنال

ابعاد درب های سکشنال

ما معمولاً راحتی را با نصب درب اتوماتیک مرتبط می‌دانیم. گاهی اوقات فراموش می کنیم که ابعاد درب چقدر برای راحتی ما مهم هستند. در اندازه گیری های جهانی و استانداردهای بین المللی فرض شده است که حداقل عرض ایمن دروازه 2.4 - 2.5 متر است. با این حال، در برخی موارد، این ابعاد ممکن است برای راحتی کامل شما کافی نباشد. عرض بهینه درب به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند:

اندازه ماشین: برای نصب درب اتوماتیک زیر سقفی، اندازه  ماشین شما اهمیت بسزایی دارد. آیا شما یک وسیله نقلیه ساده دارید؟ یا اینکه وسیله نقلیه شما، ابعاد گسترده ای دارد؟ این موارد تعیین کننده اندازه و عرض درب مورد نیاز شما باشند. دقت به اندازه و ابعاد ماشین، اهمیت بسزایی در صرفه جویی و استفاده بهینه از فضا دارد. به این منظور، شما می توانید پیش از اقدام به نصب این درب ها، ابتدا ابعاد ماشین خود را اندازه گیری کنید.

نحوه استفاده از گاراژ: یکی دیگر از عوامل تعیین کننده عرض بهینه برای نصب درب اتوماتیک، نحوه استفاده از گاراژ است. به عنوان مثال، برخی از افراد، از پارکینگ و گاراژ خانه و محل کار خود، برای انجام کارهای فنی استفاده می کنند. برخی دیگر نیز از این محیط تنها برای قرار دادن وسایل نقلیه خود استفاده می کنند. هریک از این موارد، می تواند افراد را با نمونه های مختلفی آشنا کند.

البته اندازه گیری ابعاد درب، کمی هم به عوامل سلیقه ای بستگی دارد. برخی از افراد سعی دارند از درب های کوچک تر استفاده کنند. این درب ها علاوه بر زیبایی ظاهری، موجب بهینه تر شدن فضای بیرون از خانه شما نیز می شوند. به ویژه، آن ها به ظاهر نهایی ساختمان مسکونی شما نیز شکل و جذابیت خاصی می بخشند.


خرید درب سکشنال زیر سقفی

هنگام انتخاب درب پارکینگ به چه نکاتی توجه کنیم؟

درب سکشنال زیر سقفی، یک راه حل برای گاراژها و پارکینگ هایی است که عرض کمی دارند. نیاز به استفاده از پانل های با ضخامت بالا و در عین حال ابعاد کوچک، موجب به وجود آمدن این تولیدات در اندازه های گوناگون شده است.

 برخی از نمونه های انواع درب اتوماتیک، عایق صوتی، با عملکرد پایدار و بی صدا هستند. این سه مورد، از جمله اصلی ترین مواردی است که هنگام خرید و انتخاب درب ها باید به آن ها توجه کنید. اصولا عایق صوتی درب های اتوماتیک، می توانند مانع از انتشار صدا به خارج از پارکینگ شوند. به همین دلیل، یکی از مواردی که هنگام انتخاب درب های پارکینگ باید به آن توجه کنید، همین سه عامل نامبرده است.

بهتر است قبل از انتخاب درب پارکینگ، در نزدیکترین مجتمع مسکونی قدم بزنید و به ابعاد، طرح و رنگ درب‎های گاراژ توجه کنید. مطمئناً چندین پارکینگ کاملاً ناسازگار با سبک معماری خانه و رنگ های نما و کاشی ها خواهید یافت. در همین حال، پیشنهاد بازار به شما اجازه می دهد تا چیدمان های بسیار زیبا، مبتکرانه و جالبی خریداری کنید. در واقع، آشنایی با مدل های نامرغوب و نامتعارف، باعث افزایش آگاهی شما در زمینه انتخاب و عدم خرید موارد بی کیفیت می شود.

اگر به موقع با یک پیمانکار حرفه ای که دقت بالایی در نصب درب اتوماتیک دارند مشورت کنید، سود بیش تری کسب می کنید. در ضمن می توانید از تمام خطاهایی که ممکن است به وجود بیاید جلوگیری نمایید. حتی اگر فقط در حال طراحی خانه هستید، اکنون بهترین زمان برای بررسی ابعاد گاراژ و همچنین ابعاد و شرایط ساختمانی در است. این به شما امکان می دهد از مشکلات بعدی و هزینه های غیر ضروری جلوگیری کنید.


شرکت نصب درب سکشنال

علل محبوبیت درب سکشنال زیر سقفی

مشتریانی که درب سکشنال زیر سقفی را انتخاب می کنند اغلب تصمیم به خرید درب سکشنال می گیرند. چرا اینقدر محبوب است؟ بدون شک استفاده از آن بسیار راحت و در عین حال کاربردی است. آن ها به ویژه برای گاراژهای گرم شده و آن هایی که در بدنه خانه تعبیه شده اند توصیه می شوند. در ادامه این بخش، به بررسی علل محبوبیت درب های نامبرده می پردازیم. بنابراین می توانید برای آگاهی از این علل، تا پایان این بخش همراه ما بمانید.

پس از آشنایی با علل محبوبیت درب های سکشنال، حالا نوبت به آشنایی با نکات و موارد مهم آن ها فرا رسیده است. به‎این‎منظور، شما عزیزان می‎توانید بخش‎های بعدی مقاله ما را به دقت مطالعه کنید و‎سپس، سفارش خود را از حرفه‎ای ترین مراکز انجام دهید.


درب سکشنال اتوماتیک
نمایندگی درب سکشنال زیر سقفی

هنگام انتخاب درب های اتوماتیک، باید به چه مواردی توجه کرد؟

وظیفه اصلی گاراژ محافظت از خودرو در برابر شرایط جوی نامساعد و سارقان است. علاوه بر این، مکانی است که در آن دوچرخه، ابزار یا موارد دیگر از این قبیل را ذخیره می‎کنیم. دروازه و درب ورودی، یکی از عناصر مهم گاراژ و پارکینگ است. انتخاب درب گاراژ ممکن است آسان و واضح نباشد. به‎همین دلیل هنگام انتخاب درب ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:


مرکز فروش درب سکشنال برقی
بهترین مدل درب سکشنال اتوماتیک

صادرات انواع درب اتوماتیک به خارج از کشور

در چند سال اخیر و با پیشرفت غیر قابل انکار تکنولوژی، درب های سکشنال به میزان قابل توجهی در کشورمان تولید می شوند. به دلیل تولید گسترده این محصول در داخل کشور و همچنین توجه ویژه دولتمردان به عرضه کالا، آن‎ها به کشورهای دیگر صادر می شوند. اصولا صادرات انواع درب به کشورهای مختلف، موجب شده تا خریداران مقاصد و کشورهای مختلف، با تنوع تولیدات ایرانی آشنا شوند.

به علاوه، صادرکنندگانی ایرانی درب سکشنال زیر سقفی، توجه زیادی به بسته بندی مناسب این کالا دارند. به واسطه بسته بندی معقول و مناسب انواع درب، فرایند حمل و نقل و ارسال مرسوله، به درستی صورت می گیرد. پس از پایان ارسال و انجام فرایند نهایی سفارش، خریداران می توانند ظرف چند روز، کالای مد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند.

اصولا نمونه های صادراتی درب های سکشنال، به دلیل تنوعی که دارند، توانسته اند مشتریان مختلفی را پیرامون خود جذب کنند. بسیاری از مشتریان و خریداران این درب ها، تصمیم گیری خود را بر اساس متریال مورد استفاده در این محصولات سازمان دهی می کنند. یعنی آن ها ابتدا به نوع مواد اولیه و کیفیت آن ها توجه کرده و سپس اقدام به خرید می کنند. لازم به ذکر است که تمامی مواد اولیه و متریال موجود در این محصولات، دارای استانداردهای کیفی هستند.

برای انتخاب درب پارکینگ صادراتی و خرید آن ها، شما می توانید از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید. این افراد می توانند آگاهی شما را در رابطه با کیفیت های نهایی محصول افزایش دهند و موجب خرید بهتر شما شوند. در ضمن، آن ها نکاتی در رابطه با نحوه نگهداری و استفاده از درب های مذکور به شما عزیزان می دهند.


درب زیر سقفی کنترلی
سفارش درب سکشنال

ویژگی های گوناگون انواع درب سکشنال اتوماتیک

پیش از انتخاب درب پارکینگ، باید به ویژگی های گوناگون آن توجه کرد. این ویژگی ها در نهایت موجب می شوند تا شما به صورت کاملا حرفه ای و دقیق، محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. در ادامه این بخش، به بررسی تمامی ویژگی‎های این درب‎ها می پردازیم و ابعاد و زوایای آن را برای شما بررسی می کنیم.

طیف گسترده درب های سکشنال به  ما اجازه می‎دهند تا در هر موقعیت و وضعیتی، حتی در سخت ترین حالت، از پارکینگ استفاده کنیم. به لطف طیف گسترده ای از رنگ‎ها و سطوح، می‎توانید ظاهر درب گاراژ را به دو شکل کلاسیک و مدرن با ساختمان هماهنگ کنید. کیفیت را بدون مصالحه انتخاب کرده و خانه ای زیبا برای ماشین خود بسازید!

انواع درب اتوماتیک از باکیفیت ترین مواد که تضمین کننده ایمنی و راحتی هستند، تولید شده است. طراحی خاص درب‎های باز شونده عمودی، باعث صرفه جویی در فضای جلو و داخل گاراژ می شود. ویژگی بعدی این است که امکان نصب در این محصولات، به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهر و موم بسیار انعطاف پذیر و چهار طرفه، مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و‎هوایی را تضمین می کند. در ضمن، به دلیل وجود ضخامت بالای بدنه این محصولات، رد و بدل شدن هوا به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‎کند.

انواع درب اتوماتیک بادوام و قابل اطمینان و دارای عملکرد بوده و همچنین ایمنی استفاده را تضمین می‎کنند. پیشنهاد گسترده ما این است که امکان طراحی فردی درب سکشنال را برای خود پیدا کنید. یعنی هریک از شما می توانید محصول مد نظر خود را طراحی کنید. این کار حتی سختگیر ترین مشتریان را نیز راضی خواهد کرد. در وب سایت ما، نقاط فروش ثابت و قابل اعتماد شرکای تجاری را که در سراسر کشور موجود است، پیدا خواهید کرد.Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09126788378