جک درب پارکینگ


امروز

یکی از دغدغه های رانندگان برای ورود به پارکینگ های مسکونی و ساختمان های مختلف، پیاده شدن از خودرو جهت باز کردن درب پارکینگ است. این در حالی است که رها کردن خودرو، می تواند یک فرصت برای افرادی که به دنبال سرقت ماشین می باشند، باشد. جک درب پارکینگ، یکی از انواع محصولاتی است که می تواند بر روی درب های ساختمان های مسکونی و تجاری نصب شود تا درب به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست باز و بسته شود. جک درب پارکینگ باید از طریق نمایندگی فروش جک خریداری شود تا گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد.

خرید جک درب پارکینگ به تمامی ساختمان ها، برج های مسکونی و تجاری و ... توصیه می شود. زیرا این جک ها در عین اینکه باعث کاهش نیاز به پیاده شدن رانندگان می شوند، می توانند امنیت پارکینگ را نیز تامین کنند.


جک درب پارکینگ

اهمیت استفاده از جک برای درب پارکینگ

حتما شما هم به یاد دارید خانه های قدیمی را که برای پارک کردن ماشین در آن ها، نیاز بود از ماشین خود پیاده شوید، درب پارکینگ را باز کنید و سپس به خانه وارد شوید.  درب های پارکینگ قدیمی به صورت دستی باز می شدند و معایب زیادی را به همراه داشتند. گاهی فرد راننده قادر به خروج از خودرو نبود و مجبور بود که برای باز کردن درب پارکینگ از دیگر اعضای خانواده کمک بگیرد.

حتی بسیاری از خودروها به دلیل رها شدن به صورت روشن در جلوی درب پارکینگ، دزدیده می شدند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، به نظر می رسد که باید از روش های جدیدتری برای افزایش امنیت ماشین و خانه های مسکونی استفاده کرد.

جک درب پارکینگ از جمله سیستم های نوینی است که البته سال ها پیش به کشور ایران وارد شده است. جک های درب پارکینگ، می توانند باعث باز و بسته شدن اتوماتیک درب های پارکینگ های مسکونی و تجاری شوند. به همین خاطر، از احتمال به سرقت رفتن خودرو می کاهند و باعث کاهش خطر تصادف و مشکلات دیگر می شوند.


خرید جک پارکینگی

جک درب پارکینگ را بشناسیم

جک درب پارکینگ یکی از انواع سیستم های هوشمندی است که می تواند برای باز و بسته کردن درب پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد. این جک ها دارای بازو می باشند که بازوها با کمک سیستم هیدرولیکی خودشان، درب پارکینگ را باز می کنند و در صورت نیاز نیز درب پارکینگ را می بندند.

جک درب پارکینگ، یک سیستم الکترونیکی مکانیکی است. در زمانی که نیاز به باز شدن درب باشد، جک از سیستم برق تغذیه می کند و برای به حرکت در آوردن بازوها به صورت مکانیکی استفاده می کند. این جک ها می توانند با ابزارهای مختلفی مانند ریموت کار کنند.

البته قدیمی ترین سیستم کنترل کننده جک درب پارکینگ ریموت است. سیستم های دیگری نیز وجود دارند که برای کنترل کردن حرکت درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند که کمی جدیدتر و نوین تر هستند.


هزینه نصب جک پارکینگی

سیستم های کنترل کننده جک درب پارکینگ

سیستم های کنترل کننده جک درب پارکینگ، برای باز و بسته شدن درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند که دارای دو دسته بندی کلی زیر می باشند.

همانطور که اشاره کردیم، سیستم کنترل کننده جک درب پارکینگ قدیمی، دارای یک ریموت می باشد. ریموت با باطری کار می کند و می تواند دکمه های کنترل کننده مختلف مانند باز و یا بسته کردن درب پارکینگ داشته باشد.

اگرچه اکثر جک های درب پارکینگ دارای ریموت کنترل کننده می باشند، اما باز هم سیستم های جدیدی راه‌اندازی شده اند که برای باز و بسته شدن درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم های پلاک خوان، سیستم های چشمی و ... از جمله سیستم های نوینی هستند که برای کنترل کردن جک درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از جک های درب پارکینگ به سیستم هوشمند متصل هستند و امکان کنترل کردن آن ها با پیامک و تلفن نیز وجود دارد. حتی برخی از جک های درب پارکینگ می توانند به آیفون های تصویری منزل متصل شوند تا به راحتی باز و بسته گردند.


قیمت جک بازکن درب پارکینگ

انواع جک درب پارکینگ

شاید برای بسیاری از افراد در هنگام خرید درب پارکینگ این سوال مطرح شود که جک های درب پارکینگ چه انواعی دارند؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که جک های درب پارکینگ دارای سه نوع کلی هستند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

شما برای خرید هر یک از انواع جک های درب پارکینگ می توانید به نمایندگی فروش جک درب پارکینگ مراجعه نمایید و در صورت نیاز، از طریق نمایندگی های معتبر اقدام به خرید این جک ها با گارانتی و خدمات پس از فروش کنید.

یکی از انواع جک های درب پارکینگ، جک هایی هستند که به صورت تک لنگه به تولید می رسند. در واقع، این جک ها می توانند با یک بازو وظیفه باز و بسته کردن درب را انجام دهند. جک های درب پارکینگ تک لنگه باید دارای قدرت تحمل وزن بالایی باشند تا بتوانند به راحتی درب پارکینگ را باز و بسته کنند.

امکان هوشمند سازی جک درب پارکینگ تک لنگه وجود دارد. به طور مثال می توان این جک ها را به سیستم های پلاک خوان، کارت پارکینگ خوان و ... متصل کرد.

جک پارکینگ دو لنگه یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین جک های درب پارکینگ است که برای بسیاری از ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از نام این جک درب پارکینگ مشخص است، این جک دارای دو بازوی مجزا می باشد. باز و بسته شدن درب پارکینگ با کمک این دو بازو انجام خواهد شد.

جک های درب پارکینگ دو لنگه با کیفیت های مختلفی به تولید می رسند و هر کدام می توانند وزن های متفاوتی را تحمل کنند. شما می توانید برای خرید جک پارکینگ دو لنگه، به نمایندگی فروش جک ها مراجعه کنید.

شاید درست نباشد که موتورهای ریلی را به عنوان جک درب پارکینگ شناسایی کنیم. اما جک های درب پارکینگ ریلی به عنوان یکی از بهترین سیستم های کنترل کننده حرکت درب پارکینگ ها می باشند. این جک ها، با کمک موتور ریلی فعالیت می کنند و درب پارکینگ را به صورت ریلی باز و بسته می کنند.

جک درب پارکینگ ریلی کمی متفاوت از جک های دیگر است. اما باز هم امکان خرید این جک مانند جک های دیگر از نمایندگی فروش جک های درب پارکینگ وجود دارد.


نمایندگی انواع جک درب پارکینگ

خرید جک پارکینگ از نمایندگی فروش؛ چه مدلی بخرم؟

خرید جک درب پارکینگ از نمایندگی فروش این جک ها، باید به صورت اصولی انجام شود. این در حالی است که برخی از افراد بدون توجه به نیاز خودشان، به نمایندگی های فروش مراجعه می کنند و با مشاهده نمونه های مختلف جک درب پارکینگ دچار سردرگمی و گیجی خواهند شد. حالا حتما برای شما این سوال پیش آمده که برای خرید جک درب پارکینگ باید به چه نکاتی توجه داشته باشم یا چه مدلی بخرم؟

در ادامه یک سری نکات مهم برای خرید جک درب پارکینگ از نمایندگی فروش را ذکر می کنیم.


جک برقی درب حیاط

قیمت جک های درب پارکینگ چقدر است؟

قیمت چقدر است؟ این سوالی است که برای بسیاری از افراد متقاضی خرید این جک ها پیش می آید. قیمت جک درب پارکینگ به عوامل مختلفی از جمله برند، کیفیت، میزان تحمل وزن، نوع جک و ... بستگی دارد.

جک های درب پارکینگ دو لنگه قیمت بالاتری نسبت به جک های تک لنگه دارند. اما به هر حال بیشترین کاربرد جک ها، در همین جک های دو لنگه می باشد. میزان توان جابجایی و قدرت هر جک درب پارکینگ، تاثیر بسیار زیادی بر روی طول عمر و قیمت آن می گذارد.

بنابراین، به جای داشتن دغدغه بالا بودن قیمت جک درب پارکینگ، به کیفیت و برند جک توجه داشته باشید. زیرا این جک ها باید تا سال های سال برای شما کارایی داشته باشند و مورد استفاده قرار گیرند. معمولا قیمت جک درب پارکینگ در نمایندگی فروش این جک ها، پایین تر از قیمت جک در فروشگاه های متفرقه می باشد.


جک درب بازکن برقی
نصاب جک درب پارکینگ کنترلی

قیمت نصب جک بر روی درب پارکینگ

بعد از خرید جک درب پارکینگ از نمایندگی فروش، باید به دنبال نصب این جک ها باشید. نصب جک درب پارکینگ باید به صورت تخصصی انجام شود. اول اینکه جک های درب پارکینگ، جزء وسایل الکترونیکی هستند که احتمال خرابی آن ها در اثر استفاده نادرست وجود دارد. پس یک نصاب حرفه ای پس از خرید جک درب پارکینگ، باید به محل اعزام شود تا مراحل نصب را به درستی انجام دهد.

دوم اینکه مشکلات مربوط به جک درب پارکینگ، پس از نصب مشخص می شوند. در صورتی که بتوانید از نمایندگی فروش جک درب پارکینگ، خدمات نصب دریافت کنید، قطعا راحت تر می توانید مشکلات مربوط به جک را اثبات کنید.

سومین موضوع هم اینکه اگر جک درب پارکینگ در جای درست نصب نشود، ممکن است دچار مشکل و خرابی زودرس شود. به همین خاطر، دریافت خدمات از یک نصاب حرفه ای جهت نصب جک برای درب پارکینگ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.


برقي كردن درب حياط
راهنمای خرید جک درب پارکینگ
نحوه نصب جک درب پارکینگ بیرون بازشو

بهترین برند تولید کننده جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ با برندهای خارجی و ایرانی متنوعی به تولید می رسد که از جمله این برندها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سفارش خرید جک درب پارکینگ، به همه افرادی که به دنبال هوشمند کردن خانه خودشان هستند و می خواهند امنیت ساختمان خود را بالا ببرند، توصیه می شود. بهتر است که مراحل خرید و نصب جک درب پارکینگ از طریق نمایندگی فروش انجام شود تا تمامی گارانتی و خدمات پس از فروش، به درستی به افراد خریدار ارائه شوند.Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09126788378