سایبان برقی و چتری


امروز

امروزه برای سهولت امور محصولاتی تولید شده اند که کاربرد زیادی در طراحی دکوراسیون دارند. امروز در زمینه ساخت سایه بان ها پیشرفته های حاصل شده است که موجب شده سایبان ها یا آفتاب گیر ها در طراحی و مدل های مختلفی تولید شوند. امروز از سایبان ها برای طراحی دکوراسیون محیط های تفریحی تجاری مسکونی و… استفاده می شود. با توجه به نوع و ویژگی های خاص سایبان ها، در مناطق و محیط های گوناگونی نصب می شوند. امروزه سفارش خرید و نصب سایبان برقی رو به افزایش است، چرا که سایبان های برای ایجاد یک پوشش در ناحیه هایی که در معرض آفتاب و باران هستند استفاده می شوند و می توانند دمای محیط را ۲۰ درجه خنک تر نگه دارند. سایبان و آفتابگیر در انواع سایبان سقفی، سایبان چتری، سایبان شید، سایبان باکسی، سایبان زنجیری، سایبان بازویی، سایبان دو‌طرفه تقسیم بندی می شوند.‌


سایبان برقی

مرکز خرید و فروش سایبان و آفتابگیر 

یکی از کاربردی ترین اجزای طراحی دکوراسیون سایبان ها هستند که علاوه بر زیبایی بصری که دارند می توان از آن‌ ها برای پوشش و حفظ یک ناحیه از برف، باران و آفتاب استفاده کرد. سایبان های برقی کاربرد بسیار زیادی در خنک نگه داشتن یک محیط در فصل گرم تابستان دارند، به همین دلیل امروزه سفارش خرید و نصب سایبان پارچه ای باران روبه افزایش است و در تمام کافه و مراکز تفریحی سرباز می توانید انواع سایبان های برقی و چتری را مشاهده کنید. در چند سال اخیر سایبان ها طرح‌های زیادی نداشته اند و از لحاظ بصری چنگی به دل نمی زدند، اما امروزه سایه بان ها در طرح های بی نظیر و چشم نواز تولید شده‌ اند که به عنوان یک ابزار دکوراتیو در طراحی دکوراسیون مراکز تفریحی و ویلا ها و… استفاده می شوند. اگر تمایل به خرید آفتابگیر و سایبان دارید اما نمی دانید از کجا سفارش دهید شما می توانید اقدام به سفارش خرید و نصب آفتاب گیر را از سایت معتبر ایمن فیکس کنید تا در اسرع وقت سایبان مورد نظر شما تحویل و آن را در محل مورد نظر نصب کنند.  


سایبان چتری

کاربرد های سایبان برقی و آفتابگیر 

 سایبان های برقی و آفتابگیر در پنجره ساختمان، ایوان منازل، تراس و بالکن ها، مراکز تفریحی و تجاری، استخر های سر پوشیده، پارکینگ های مسکونی و اداری، سالن های پذیرایی مانند تالار، درشکه، خودپرداز، کارخانه ها، حیاط خانه و… استفاده می شوند و به دلیل متنوع بودن طرح و رنگ دست شما خریداران گرامی در انتخاب باز است. مطمئناً در مجتمع های تجاری و تفریحی سایبان های برقی را مشاهده کرده اید که فضای مساعد برای استراحت و دلنشین ایجاد کرده‌ اند. البته در فضاهای خصوصی مانند منازل و ویلاهای شخصی هم از سایه بان های برقی برای ایجاد فضای دلنشین در ایوان و فضای باز استفاده می شود. استفاده از سایبان های برقی در فضای سبز برای ساخت آلاچیق هم مناسب است. به کرات در خودپرداز ها و پارکینگ ها سایبان های برقی را مشاهده کردید که برای جلوگیری از خیس شدن آن ناحیه یا جلوگیری از خراب شدن خود پرداز ها استفاده شده اند. اگر شما هم ایده ای برای زیباسازی ویلای شخصیت چشم انداز در فضای باز منازل خود دارید می‌ توانید اقدام به سفارش خرید و نصب آفتاب گیر نمایید. 


قیمت سایبان اتوماتیک

سفارش خرید و نصب سایبان چتری

سایبان چتری یک میله مرکزی دارد که بر روی زمین مانند یک تکیه گاه نصب می شود. در راس میله یک پارچه با کیفیتی مانند چتر قرار گرفته است که طراحی زیبایی به آن بخشیده و بر روی زیبایی محیط تاثیرات زیادی می گذارد. میله های شعاع سایبان چتری وظیفه باز و بسته کردن چتر و نگهداری آن را برعهده دارند. معمولا به دلیل طراحی زیبای سایبان چتری از آن در مکان های تفریحی و عمومی یا در ویلا ها استفاده می شود. البته  می توانید در فضای سبز و زمین های چمن کاری از این سایبان های زیبا استفاده کنید. به منظور سفارش خرید و نصب سایبان چتری به سایت ایمن فیکس مراجعه کنید. البته امروزه به دلیل رنگ بندی گوناگون و متنوع سفارش خرید و نصب سایبان چتری روبه افزایش است. 


شرکت نصب سایبان ضد آب پارچه ای

شرکت نصب سایبان و آفتابگیر 

با سفارش خرید و نصب آفتاب گیر از سایت ایمن فیکس می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید، چرا که نصب سایبان های برقی زحمت زیادی برای شما دارد و زمان زیادی از شما می طلبد به همین دلیل پیشنهاد می شود کار نصب و راه‌اندازی سایبان های برقی را به شرکت نصب آن بسپارید تا متخصصین این شرکت در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه سایبان های مورد نظر شما را در محیط مناسب نصب کنند. اگر کار نصب سایبان برقی را به تنهایی انجام دهید ممکن است در حین نصب سایبان به آن آسیب جبران ناپذیری وارد کنید. اگر سایبان برقی توسط افراد غیرحرفه‌ ای و بی‌ تجربه نصب شود عملکرد آن در کوتاه مدت تحلیل می رود. روش نصب انواع سایبان برقی متفاوت است و باید توسط شخصی که با نصب انواع سایبان آشنایی دارد انجام گیرد. 

استفاده از سایبان برقی برای مغازه ها 

بسیاری از فروشگاه ها مانند فروشگاه های اغذیه فروشی احتیاج دارند با سایبان در جلوی درب فروشگاه سایه ایجاد کنند تا افراد بتوانند به راحتی از ویترین فروشگاه بازدید کنند‌. البته استفاده از سایبان ها در رستوران های کوچک و بیرون بر مناسب است تا افراد در زیر سایبان بایستاند و منظر آماده شده غذا های که سفارش داده اند باشند. در صورت عدم استفاده از سایبان در این مکان ها با شدید شدن آفتاب و باران خریداران فرار می کنند و دیگر منتظر نمی ایستد.  با سفارش خرید و نصب آفتاب گیر می توانید از این اتفاق ناخواسته جلوگیری کنید. 


مرکز فروش انواع سایه بان

مزیت استفاده از سایبان برقی

همانطور که در متن اشاره کردیم سایبان ها برای حفظ محیط در برابر بارندگی و تابش آفتاب استفاده می شود بنابراین یکی از مزیت های اصلی استفاده از سایبان برقی ایجاد یک محیط مناسب برای استراحت است. شما با سفارش خرید و نصب سایبان برقی می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. از مزیت استفاده از سایبان برقی، کنترل اتوماتیک آن است که باعث شده استفاده از سایه بان را برای شما آسان کند و دیگر نیازی به تنظیم دستی سایبان نداشته باشید. از دیگر مزیت استفاده از سایبان برقی صرفه جویی در انرژی است این نوع سایبان ها به صورت خودکار در مصرف انرژی برق صرفه جویی می کنند و نیاز به مصرف دائم برق ندارند. از دیگر مزیت های که باعث افزایش سفارش خرید و نصب سایبان برقی شده است ضد رطوبت بودن و ضد آب بودن آن ها است. سایبان های برقی به دلیل اینکه در برابر عوامل محیطی مانند باران، برف، خاک، دود و… قرارمی گرند نیاز به نظافت دارند و می توان ها را نظافت کرد. 

اجزای سایبان برقی 

سایبان برقی از اجزای مختلفی مانند موتور بازویی و برقی، چادر تشکیل شده است. موتور برقی از مهمترین بخش های سایبان برقی بوده که با کمک آن سایبان عملکرد مناسبی دارد. چادر سایبان در انواع ترانزیتی، برزنتی، فلکسی موجود است. موتور بازویی در کشور تولید شده و قیمت مناسب تری دارد. 


سایبان برای پارکینگ

نکات مهمی که قبل از سفارش خرید و نصب سایبان برقی باید بدانید

قبل از سفارش خرید و نصب سایبان چتری باید به این نکته توجه کنید سایبان ها در دو نوع برقی هوشمند تقسیم بندی شده اند. تفاوت این دوتا باهم در نحوه عملکرد آن ها است به طور مثال سایبان برقی با ریموت کنترل می شود سایبان هوشمند با توجه به شرایط جوی عملکرد آن به صورت خودکار است. در ابتدا باید سفارش خرید و نصب سایبان پارچه ای باران را از مراکز معتبر انجام دهید تا از کیفیت و سالم بودن آن اطمینان داشته باشید. سایت ایمن فیکس یک سایت معتبر برای سفارش خرید و نصب آفتاب گیر و انواع سایبان برقی است. در مرحله بعد باید مدل سایبان برقی را انتخاب کنید و در نظر بگیرید فضای باز شما با چه سبکی طراحی شده است. کیفیت پارچه سایبان از دیگر نکات است که باید متناسب با اقلیم و شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن زندگی می کنید یک نوع پارچه مناسب انتخاب کنید. 


سایبان برقی بالکن

قیمت سایبان برقی

در تعیین قیمت سایبان عوامل مختلفی دخیل هستند بنابراین نمی توان قیمت ثابتی برای سایبان ها تعیین کرد. با توجه به اینکه سایبان های برقی انواع مختلفی دارند ممکن است قیمت آن ها با یکدیگر تفاوت داشته باشد. البته اگر شرایط بازار را هم در نظر بگیرید با توجه به واردات شماری از قطعات سایبان ها ممکن است قیمت آن ها با کمی نوسان همراه باشد. از عواملی که بر روی قیمت سایبان تاثیر گذار هستند می توان به مدل سایبان، طرح، سیستم هوشمند، سایز، برند، شرکت نصب، کیفیت پروفیل و آلومینیوم اشاره کرد. البته اگر عوامل نامبرده شده را در نظر بگیرید می‌ توانید قیمت آن ها را محاسبه و پیش بینی کنید. 


سایه بان آفتاب گیر کنترلی

سفارش خرید و نصب سایبان پارچه ای باران

امروزه استفاده از سایبان ها در طراحی دکوراسیون اهمیت بسیار زیادی دارد و کمتر کسی در طراحی دکوراسیون فضای باز از سایبان ها استفاده نمی کند. سایبان برقی از لحاظ تنوع در طرح و رنگ های مختلفی تولید شده است و شما می توانید انواع رنگ بندی گوناگون سایبان ها را سفارش دهید. در هنگام سفارش خرید و نصب سایبان پارچه ای باران باید به سبک و دکوراسیون محیطی که قصد نصب آن را دارید دقت کنید. البته رنگ بندی و طرح های زیبای سایبان ها تمام سلیقه ها را پوشش می دهد و با هر سبک و دکوراسیونی سازگار است. شما با سفارش خرید و نصب سایبان چتری می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید، چرا که بدون پرداخت هزینه بابت خرید سیستم تهویه هوا می توانید محیط مورد نظر را مطبوع نگه دارید. 


سایبان استخر برقی ریموت کنترلی

دلیل استفاده از سایبان برقی

سایبان برقی یک نوع سایبان متحرک بوده که با کمک موتور باز و بسته می شود و می توانید شیب آن را تنظیم کنید. شما می توانید برای لذت بردن از هوای فضای باز از سایبان برقی در مکان های مختلف استفاده کنید. می توانید در خانه یا ویلای خود از سایبان برقی یک پارکینگ برای خودرو خود بسازید تا نور آفتاب رنگ روکش های خودرو را خراب نکند. یا می توانید برای حفظ رنگ و کیفیت مبلمان ویلایی یا صندلی های ویلایی در برابر آفتاب و باران از سایبان های آفتابی استفاده کنید. 

استفاده از سایبان برقی در خانه و بالکن 

در حیاط ویلا یا حیاط باغ ها و رستوران ها می توان برای زیباتر و ایده آل کردن محیط از سایبان های برقی استفاده کرد. شما می توانید یک محیطی دلنشین و دوستانه در محیط خانه خود ایجاد کنید تا در هوای مطلوب و آزاد با دوستان و خانواده خود در زیر سایبان لذت ببرید. اگر بالکن شما بزرگ است و در آن گل و گیاه نگهداری می کنید می توانید از سایبان ها برای حفاظت از گل و گیاه در برابر آفتاب و باران استفاده کنید. با سفارش خرید و نصب سایبان برقی می توانید از کثیف شدن بالکن در برابر باران و برف جلوگیری کنید. Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09126788378