دزدگیر اماکن


امروز

دزدگیر اماکن و آپارتمان، یکی از پرفروش ترین سیستم های امنیتی است که کاربری های متفاوتی را از آن خودش کرده است. این دزدگیرها باید از نمایندگی فروش خریداری شوند تا هم خدمات پس از فروش داشته باشند و هم امکان نصب آن ها به صورت تخصصی وجود داشته باشد.

شاید در هنگام خرید دزدگیر اماکن و آپارتمان این سوال برای شما مطرح شود که چه مدلی بخرم و یا قیمت چقدر است؟ در پاسخ به تمامی این سوال ها در ادامه این مطلب قصد داریم انواع دزدگیرهای آپارتمان ها، مراکز تجاری و مسکونی و ... را توضیح دهیم و  دزدگیر مناسب شما را معرفی کنیم.


نصب دزدگیر منزل

اهمیت خرید دزدگیر اماکن و آپارتمان

امنیت یک ساختمان تجاری، اداری و مسکونی، همیشه دغدغه صاحبان این ساختمان ها بوده است. تامین امنیت از طریق روش های مختلفی امکان‌پذیر بوده و همین موضوع ایجاب می کند که افراد برای تامین امنیت ساختمان خودشان از روش های مختلف استفاده کنند تا دچار مشکل نشوند. سارقین همیشه در کمین ساختمان های مسکونی تجاری و اداری هستند. این شما هستید که با خرید سیستم های امنیتی، می توانید از ورود سارقین به داخل منزل جلوگیری کنید.

امروزه، با توجه به افزایش آمار سرقت و دزدی بهتر است که تمامی ساختمان های مسکونی و تجاری و حتی اداری به دزدگیر اماکن و آپارتمان مجهز شوند. این دزدگیرها دارای تنوع بسیار بالایی هستند و در هنگام ورود یک فرد، به صاحب خانه اطلاع می دهند.

دزدگیر اماکن و آپارتمان با توجه به کیفیتی که دارد، می تواند تا حد زیادی باعث کاهش آمار سرقت و دزدی شود. از این رو، بهتر است که برای خرید این دزدگیرها به فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی فروش مراجعه کنید و قبل از خرید آن ها نیز، در رابطه با عملکرد و کارایی هر یک از دزدگیرها اطلاعات کافی کسب نمایید.


قیمت دزدگیر اماکن

نمایندگی فروش دزدگیر اماکن و دریافت مشاوره

دزدگیر اماکن و آپارتمان تنوع بسیار بالایی در بازار کشور ایران دارد. به همین خاطر، بسیاری از افراد دقیقا نمی دانند که برای خرید دزدگیر اماکن باید چه مدلی را انتخاب کنند. به هر حال هر یک از دزدگیرها کارایی خاص خودشان را دارند و ممکن است یک دزدگیر برای همه مکان ها مناسب نباشد! با این حال، نمایندگی فروش دزدگیر به شما این امکان را می دهد تا بدون دغدغه قیمت و کیفیت، بهترین دزدگیر را خریداری کنید.

نمایندگی فروش نه تنها در زمینه فروش دزدگیر اماکن و آپارتمان فعالیت می کند، می تواند در زمینه نصب و ارائه مشاوره نیز فعالیت داشته باشد. بنابراین، در صورتی که شما دقیقا نمی دانید که چه نوع دزدگیری را برای خانه و آپارتمان خریداری کنید، می توانید با دریافت مشاوره از نمایندگی فروش، بهترین دزدگیر را متناسب با کارایی مورد نیاز خودتان انتخاب نمایید. 


بهترین دزدگیر منزل تلفن کننده

انواع دزدگیر اماکن و آپارتمان را بشناسیم

یکی از مهم ترین موضوعاتی که قبل از خرید دزدگیر اماکن و آپارتمان از نمایندگی فروش باید در نظر داشته باشید، انواع دزدگیرها می باشند. دزدگیرها بسته به اینکه قرار است در چه مکانی قرار بگیرند، به تولید رسیده اند و هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند.

کارایی دزدگیر اماکن و آپارتمان بستگی به آپشن هایی دارد که در این نوع دزدگیرها به کار رفته اند. به همین خاطر، اطلاع از انواع دزدگیرهای اماکن و بررسی ویژگی های آن ها، از جمله کارهای ضروری است که باید قبل از خرید یک دزدگیر انجام دهید. در ادامه می خواهیم، معروف ترین نمونه های دزدگیر اماکن و آپارتمان که در نمایندگی فروش به فروش می روند، را به شما معرفی کنیم و در رابطه با آن ها توضیح دهیم.

دزدگیرهای دارای سیم

دزدگیرهای دارای سیم، یکی از انواع دزدگیرهای موجود در بازار و نمایندگی فروش می باشند که با قیمت مناسبی قابل خریداری هستند. این دزدگیرها با سیم به سیستم برق متصل می شوند و از این رو، نیازی به خرید باطری و یا حتی شارژ شدن ندارند.

دزدگیرهای سیم دار، نوع خاصی از دزدگیرهای موجود در بازار هستند که می توانند آپشن های مختلفی داشته باشند. در واقع، سیم دار بودن یا نبودن، نشان دهنده ویژگی اصلی دزدگیر اماکن و آپارتمان ها می باشد، اما به معنی آپشن های مختلف دزدگیر نیست.

دزدگیرهای بی سیم

دزدگیر اماکن و آپارتمان بی سیم، یکی از انواع دزدگیرهای موجود در نمایندگی فروش دزدگیر بوده که با ارتباط وای فای یا وایرلس کار می کند. در واقع، وایرلس و یا وای فای، ارتباط بدون سیم را میان پنل مرکزی و سنسورها برقرار می کند. از مزیت های این دزدگیرها، تمیزی نصب می باشد. زیرا هیچ نوع سیمی برای نصب این دزدگیرها به کار نمی رود و این موضوع باعث کاهش هزینه های نصب و خریداری سیم های مختلف نیز می شود.

دزدگیر اماکن و آپارتمان بی سیم می تواند برای فضاهای مختلف از جمله فضاهای اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار گیرد. زیبایی منحصر به فرد و حذف سیم ها از این دزدگیرها باعث شده است که بتوان با کمک این دزدگیرها، دکوراسیون داخلی یک محل را بهبود داد.

دزدگیرهای آژیری

ساده‌ترین، قدیمی ترین و ابتدایی‌ترین سیستم های امنیتی، دزدگیرهای آژیری هستند. اگرچه این مدل از دزدگیر، در گروه دزدگیرهای قدیمی قرار می گیرد، اما می تواند هنوز هم پاسخگوی بسیاری  از افراد باشد و امنیت یک محیط را بالاتر ببرد.

این نوع سیستم دزدگیر اماکن و آپارتمان، با کمک سنسورهای مختلف، حرکت را تشخیص می دهد و فرمان را به سمت پنل مرکزی صادر می کند. در این زمان است که دزدگیرهای آژیری به کار می افتند و صدای آژیر کل محیط را پر می کند. برخی از این دزدگیرها دارای چراغ نیز می باشند تا توجه افراد زیادی را به خودشان جلب کنند.

دزدگیرهای آژیری می توانند به سیستم های تلفن کننده و سیم کارتی نیز مجهز شوند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.


خرید سیستم دزدگیر بیسیم ویلا

دزدگیرهای تلفن کننده متصل به خط ثابت

دزدگیرهای تلفن کننده یکی از انواع دزدگیرهای اماکن و آپارتمان ها محسوب می شوند که می توانند برای تامین امنیت بیشتر مورد استفاده قرار گیرند. یکی از معایب دزدگیرهای آژیری و دزدگیرهای قدیمی این بود که به محض ورود سارق، خود فرد صاحب خانه و یا مغازه، متوجه ورود سارق نمی شد. همسایه ها و افرادی که در نزدیکی خانه و مغازه بودند، به علت نور و صدای آژیر متوجه سرقت می شدند.

ممکن بود که همسایه ها، به علت ترس زیاد و یا به دلایل دیگر، پیگیری خاصی جهت جلوگیری از سرقت خانه و یا مغازه نکنند. به همین خاطر، دزدگیرهای آژیری، برای مغازه ها و خانه ها، امنیت کافی ایجاد نمی کرد. دزدگیرهای تلفن کننده، یکی از جدیدترین دزدگیرهای موجود در بازار هستند که امکان تماس تلفنی میان دزدگیر و فرد صاحب مغازه یا خانه را فراهم می کنند.

دزدگیرهای تلفن کننده به سیستم خط ثابت متصل می شوند و در زمان ورود سارق، به شماره تلفن ثبت شده در خودشان، زنگ می زنند. در این زمان است که فرد صاحب خانه متوجه ورود سارق به داخل منزل خودش می شود.  

دزدگیرهای سیم کارتی

دزدگیرهای سیم کارتی، از جمله دزدگیرهای معروف و جدیدی هستند که با ارائه امنیت بسیار بالا به صاحبان یک محیط، خیال افراد را از ورود سارقین به یک محیط، راحت می کنند. همانطور که از نام این دزدگیر اماکن و آپارتمان مشخص است، این دزدگیر می تواند با کمک یک سیم کارت با صاحب خانه ارتباط بگیرد.

به محض ورود یک فرد غریبه به ساختمان و تشخیص حرکت با سنسورهای چشمی و یا فراصوت، فرمان به پنل مرکزی ارسال می شود. در این زمان، دزدگیر سیم کارتی، بر اساس شماره ثبت شده در خودش، به فرد صاحب خانه زنگ می زند و پیغام آمدن دزد و سارق را به صاحب خانه می دهد.


پیشرفته ترین دزدگیر منزل

بهترین نوع دزدگیر اماکن و آپارتمان ها

دزدگیر اماکن و آپارتمان ها باید بتواند از جنبه های مختلفی باعث تامین امنیت یک ساختمان اداری، مسکونی و تجاری شود. به همین خاطر، یک دزدگیر خوب باید هم به همسایه ها در رابطه با ورود دزد به خانه اطلاع دهد و هم به فرد صاحب خانه در هر جایی که هست!

دزدگیر سیم کارتی و تلفن کننده، بهترین نوع دزدگیر اماکن و آپارتمان ها می باشد. اگر این دزدگیر به سیستم آژیری هم مجهز شود، می تواند به همسایه ها نیز خبر ورود سارق را بدهد. به همین خاطر، یکی از بهترین انواع سیستم های امنیتی، دزدگیرهای سیم کارتی هستند که با سیستم های هوشمند خودشان، باعث بالا بردن امنیت یک ساختمان می باشند.

البته به غیر از اینکه نوع دزدگیر در افزایش امنیت تاثیر دارد، سنسور آن نیز بسیار حائز اهمیت است. بهتر است سنسور دزدگیر اماکن به صورت فراصوتی باشد تا امکان تشخیص کوچک‌ترین حرکات را نیز داشته باشد. البته سنسورهای چشمی نیز می توانند برای دزدگیرهای اماکن، گزینه خوبی باشند؛ اما سنسورهای فراصوت و تشخیص لرزش، امنیت بیشتری را فراهم می کنند.


سفارش خرید دزدگیر خانه

چرا دزدگیر سیم کارتی، بهتر از دزدگیر تلفن کننده است؟  

همانطور که اشاره کردیم، بهترین نوع دزدگیر اماکن و آپارتمان ها که در نمایندگی فروش به فروش می رود، دزدگیر سیم کارتی است. مزیت های زیادی برای این دزدگیر نسبت به دزدگیرهای تلفن کننده متصل به خط ثابت وجود دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

قیمت خرید دزدگیر اماکن چقدر است؟

قیمت خرید دزدگیر اماکن و آپارتمان ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. همین موضوع باعث می شود که نتوانیم قیمت مشخصی را برای سیستم های امنیتی دزدگیری تعیین کنیم. دزدگیرها بسته به انواع مختلفی که دارند، می توانند قیمت های مختلفی نیز داشته باشند.

نوع سنسور به کار رفته، سیم کارتی بودن یا نبودن، داشتن سنسور تشخیص حرکت و لرزش و برند دزدگیر، بر روی قیمت نهایی یک دزدگیر اماکن و آپارتمان ها تاثیر می گذارند. نمایندگی فروش دزدگیر اماکن و آپارتمان ها، بهترین قیمت را در زمینه خرید این دزدگیرها به شما ارائه می کند.


مرکز فروش انواع دزدگیر منزل
قیمت سیستم ضد سرقت منزل

نصب دزدگیر برای اماکن و آپارتمان

نصب دزدگیر اماکن و آپارتمان ها باید به صورت تخصصی و بر اساس تجربه انجام شود. معیارهای مختلفی برای نصب صحیح یک دزدگیر اماکن و آپارتمان وجود دارند که اگر به آن ها توجه نداشته باشید، باعث کاهش امنیت دزدگیر شده اید.

برای نصب دزدگیر اماکن و آپارتمان ها، باید نمایندگی فروش نصاب با تجربه و حرفه ای را محل مورد نظر اعزام کند. با توجه به اینکه دزدگیرهای اماکن و آپارتمان ها دارای خدمات پس از فروش و گارانتی می باشند، لازم است که تمامی خدمات مربوط به نصب توسط نمایندگی فروش انجام شود.

همچنین، محل نصب دزدگیر اماکن نیز باید توسط یک نصاب حرفه ای و با تجربه تعیین شود تا بیشترین امنیت برای یک محیط ایجاد شود.  

خرید دزدگیر اماکن و آپارتمان باید به صورت تخصصی و از طریق نمایندگی فروش دزدگیر اماکن انواع شود. در این مطلب در رابطه با انواع دزدگیرها صحبت کردیم تا شما بتوانید، انتخاب درستی در رابطه با خرید دزدگیرهای موجود در بازار داشته باشید.Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09126788378