درب اتوماتیک شیشه ای


امروز

یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده توسط سایت ایمن فیکس سفارش خرید و نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی است که و کیفیت درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدی و نصب سریع و آسان آن را تضمین می کند. این خدمات در سراسر کشور در دسترس بوده و به راحتی بدون محدودیت می توانید از خدمات نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی استفاده کنید. سایت ایمن فیکس دارای کارشناسانی این که در زمینه نصب درب های اتوماتیک شیشه ای تخصص و تجربه کامل دارند و با سرعت بالا درب های چشمی شیشه ای خودکار را در محل مورد نظر شما نصب می نمایند. شما می توانید با توجه به شرایط محیطی و میزان بودجه خود اقدام به خرید درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی کنید. 


درب شیشه ای اتوماتیک

مرکز خرید و فروش درب شیشه ای اتوماتیک

 درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی یک سری از نسل جدید درب های شیشه اتوماتیک بوده که با تکنولوژی پیشرفته تولید شده است. درب های اتوماتیک به نحوی طراحی شده اند که اگر بسته شوند یک راه نفوذی به داخلی وجود ندارد و پانل های درب شیشه ای کیپ می شوند، به همین دلیل گفته می شود درب اتوماتیک شیشه‌ ای امنیت بالایی دارد.

برای حرکات کشویی درب ها، درب های اتوماتیک تولید شده است. درب های ثابت در محور افقی با حرکت به سمت چپ و راست می‌ روند بنابراین بدون دخالت دست عبور و مرور را آسان تر می کنند. در درب های شیشه ای اسلایدی دو تا ۸ درب می توانند بر روی هم قرار گیرند و فضای کمی را اشغال کنند. 


درب اتوماتیک چشمی شیشه ای فریم طلایی

کاربرد ساختار درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه‌ ای اسلایدی اتوماتیک در تمامی مراکز تفریحی و تجاری، ساختمان های اداری و مجتمع های مسکونی، فروشگاه ها و مغازه ها و واحدهای تجاری و… کاربرد دارند. در واقع در هر محیطی که بخواهید عبور و مرور را آسان‌ تر و کنترل کنید و از فضای بیشتری بهره ببرید می توانید از درب های شیشه ای اسلایدی استفاده کنید.

درب های شیشه ای از جنس شیشه تولید شده اند و مانند جک پارکینگ ها و قطعات مختلفی از جمله جک، گیربکس، موتور دارند که با استفاده از ریموت عملکرد درب کنترل می شود. درب های اتوماتیک را می توان به گونه ای تنظیم کنید که با استفاده از صفحه کلیدی یا زنگ زدن درب باز شود و از طرفی دیگر می‌ توانید از طریق چشمی درب را باز و بسته کنید. درب های اتوماتیک شیشه ای از انواع درب های برقی هستند که به صورت اتومات از طریق چشمی عمل می کنند. 


درب برقی شیشه ای خودکار

ویژگی های درب شیشه ای اتوماتیک

از ویژگی های درب اتوماتیک اسلایدی می توان به طراحی بدون کاربرد فریم و قاب اشاره کرد.این نوع درب های شیشه ای مطابق با استاندارد های جدید جهانی طراحی و تولید شده اند و امنیت آن با به کارگیری قفل برقی افزایش یافته است. در ظاهر درب اتوماتیک اسلایدی هیچ سیم کشی وجود ندارد و یک درب زیبا در عین حال کارآمد است. برای بهره وری انرژی می توان از درب های شیشه ای اتوماتیک استفاده کرد.

درب های اسلایدی حالت های برنامه ریزی مختلفی دارند و می توان آن ها را به سیستم های امنیتی متصل کرد و وضعیت پوزیشن های آن را کنترل نمود. می توان پارامتر های ریز پردازنده های درب را طوری تنظیم کرد که حرکت پانل های درب طبق برنامه مشخصی نسبت به شرایط آب و هوایی و.. عمل کند.حتی می توانید این درب اتوماتیک را از راه دور کنترل کند و از راه دور عملیات و وضعیت درب را بررسی و تنظیم کنید. 


شرکت نصب درب اتوماتیک

عملکرد درب شیشه ای اتوماتیک اسلاید چگونه است ؟

با استفاده از جریان برق درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدی کار می کند و پنل های درب اتوماتیک در درون قاب آلومینیومی با ارتفاع 132 میلیمتر و عرض 155 میلی متری قرار دارند. تجهیزات این درب با سنسورهای چشمی و موتور DC کامپیوتری الکترونیکی با هم ترکیب شده اند تا بدون هیچ مشکلی درب اتوماتیک کارکرد مناسبی داشته باشد. باید در نصب درب را اتوماتیک شیشه ای سایر درب را به درستی برآورد کنید تا با توجه به محیط درب اتوماتیک لولایی و ریلی هم نصب گردد.

ریز پردازنده و سنسور های درب اتوماتیک حالت های قابل برنامه‌ ریزی و  خاصیت خود کالیبراسیونی را دارند. درب اتوماتیک با زنگ هشدار و سیستم های امنیتی مجهز شده است و می توان سرعت باز و بسته کردن پانل های شیشه ای درب اتوماتیک را کنترل کرد. در صورتی که به درب شوک برقی وارد شود برای باز و بسته کردن دارای مدارات مستقل است. 


خرید درب شیشه ای اتومات فروشگاهی

آپشن های درب اتوماتیک اسلایدی

از مهمترین آپشن های درب اتوماتیک داشتن قفل الکترومکانیکی است. استفاده از این قفل موجب می شود درب های اتوماتیک امنیت کاملی داشته باشند و می توانند سازگار با شرایطی باشد که قفل دستی وجود ندارد. قفل الکترومکانیکی به همراه کنترل ریزپردازنده بوده و جنبه‌ های عملی قفل تحت نظارت سیستم ریزپردازنده است.

از دیگر آپشن های درب اتوماتیک شیشه ای داشتن عمر طولانی اتصالات است. اتصالاتی که بر روی این درب نصب شده اند در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارند می توان آن ها را در مناطق مرطوب هم نصب کرد. 


مرکز فروش اپراتور درب اتوماتیک کنترلی

سفارش خرید و نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی

درب شیشه ای اسلایدی یک محصول کاربردی بوده که در طراحی دکوراسیون فضای خارجی مجتمع ها کاربرد بسیار زیادی دارد. با توجه به شرایط بهداشتی و لزوم استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک به منظور جلوگیری از انتقال بیماری افزایش یافته است و می توانید آسایش را برای خودتان و مخاطبانتان در هنگام ورود و خروج به مجتمع و ساختمان های اداری و تجاری فراهم کنید.

امروزه در مکان های  پر رفت آمد مانند اماکن تجاری و اداری و بانک ها، بیمارستان ها، موسسات و شرکت ها و سایر اماکن دیگر از درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود و دیگر در این اماکن از درب های قدیمی استفاده نمی شود. پیشنهاد می شود اگر ساختمان اداری شما مجهز به درب های اتوماتیک شیشه ای نیست و از درب های قدیمی و سنتی استفاده می کنید، حتما با سفارش خرید و نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی آن را تعویض کنید.  


سفارش اجرای درب شیشه ای اتوماتیک

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

از مهمترین عواملی که بر روی قیمت درب اتوماتیک تاثیرگذار است، مشخصات فنی و برند درب های اتوماتیک می باشد.  هرچقدر موتور درب اتوماتیک قوی تر و سریع تر باشد به طبع قیمت آن هم بالاتر می رود، چرا که یکی از مهم ترین اجزای این محصول کیفیت بسیار بالایی دارد و به طبع کارکرد این محصول را بالا برده است. متراژ شیشه و رنگ از دیگر عواملی هستند که در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر دارند.

البته اگر در درب های اتوماتیک فریم به کار رفته باشد قیمت آن ها افزایش می یابند. توجه کنید که از مراکز معتبری چون سایت ایمن فیکس اقدام به سفارش خرید و نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی کنید. پهنای دهانه ورودی مجتمع از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت درب های شیشه ای اتوماتیک است.


درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه

دلایل استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک

اگرچه استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک باعث زیبایی خارجی ساختمان ها می شود اما امروز دیگر هیچ کس به این درب ها نگاهی لوکس و تجملی ندارد، بلکه یک کالای عادی و ضروری در اماکن پر رفت و آمد به شمار می رود. استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک می‌ تواند عبور و مرور افراد را در فروشگاه های زنجیره ای شلوغ یا موسسات بزرگ راحت تر کند.

البته استفاده از درب های اتوماتیک در فروشگاه اهمیت بالایی دارد، چرا که اگر شخصی بخواهد با حجم زیادی از خریدهای خود از فروشگاه خارج شود دیگر نیازی نیست خود را به زحمت بیاندازد و خریدهای خود را بر روی زمین بگذارد تا درب را باز کند بلکه درب اتوماتیک به صورت خودکار باز می شود تا اشخاص بتوانند به راحتی عبور و مرور کنند.

استفاده از درب های اتوماتیک بسیار آسان بوده و تمام افراد می توانند از آن ها استفاده کنند. همچنین این نوع درب ها ظاهر بسیار زیبا به هتل های لوکس و مراکز تجاری و فروشگاه ها می دهند و می تواند از آن ها به عنوان یک محصول لوکس در طراحی دکوراسیون فروشگاه ها یا هتل ها استفاده کرد.


درب برقی شیشه اتوماتیک

مزیت های استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

دهانه های ورودی درب های اتوماتیک شیشه ای اندازه مناسبی دارند و خیلی گشاد و تنگ نیستند. میزان باز شو این درب ها در اندازه های دلخواه قابل تنظیم است و یک گزینه مهم و اساسی برای ایزوله سازی محیط است. از دیگر مزیت استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای زیبا سازی نمای ورودی ساختمان ها است.

زمانی که از درب اتوماتیک شیشه ای در اماکن پر رفت و آمد استفاده می کنید دیگر نگرانی بابت تجمع و ترافیک در محل ورودی ساختمان ندارید، چرا که رفت و آمد افراد سریع و آسان تر می شود. در هنگام باز و بسته شدن درب های اتوماتیک آلودگی صوتی ایجاد نمی شود، چرا که این درب ها با ضربه باز و بسته نمی شوند و کاملاً بر خلاف درب های قدیمی هستند. استهلاک درب اتوماتیک نسبت به درب های قدیمی بسیار کمتر است.

استفاده از درب های شیشه ای برای صرفه جویی در مصرف انرژی گزینه مناسبی است و تبادل حرارتی خارج و داخل ساختمان به حداقل ممکن می رساند. این نوع درب اتوماتیک با هر نوع دکوراسیونی همخوانی و سازگاری دارند و به دلیل این که با شیشه طراحی شده اند کاملاً با محیط زیست سازگار هستند. همچنین می توانید برای استفاده و بهره برداری از نور طبیعی از درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده کنید. 

استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک کشویی اسلایدی در چه محیط هایی توصیه می شود ؟

درب های اتوماتیک اسلایدی یا همان کشویی در بسیاری از محیط های پر رفت آمد استفاده می شوند اما استفاده از درب های شیشه ای در  فرودگاه ها، داروخانه ها، بیمارستان ها و کلینیک ها، هتل ها و فروشگاه های لوازم خانگی و ترمینال ها و…‌ بسیار زیاد است. درب های کشویی یا اسلایدی در مقایسه با سایر مدل های درب اتوماتیک بیشتر استفاده می شوند، چرا که پنل هایی که در درب های اتوماتیک کشویی به کار رفته شده است کشویی بوده و سنسور آن چشمی است و هنگامی که یک فرد به درب نزدیک شود درب به طور خودکار باز و بسته می شود‌. 

اجزای درب شیشه ای اتوماتیک

در درب های اتوماتیک اسلایدی اجزای مختلف وجود دارد بنابراین نصب صحیح آن باید توسط متخصصین انجام گیرد. به منظور سفارش خرید و نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی به سایت ایمن فیکس مراجعه کنید. در این نوع درب ها سنسوری وجود دارد که اگر شخصی را در نزدیک درب نبیند به صورت خودکار در زمان تعیین شده بسته می شود. سنسور های سیگنال دستور باز شدن را به کنترلر ها ارسال کرده و اقدام به فعال کردن چرخ دنده ها به منظور به حرکت در آوردن قرقره ها و تسمه می کنند. Call Now Buttonپشتیبانی ایمن فیکس 🗣 09126788378